Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, milyen alkatú csajok jönnek leginkább be?

Figyelt kérdés

Alacsonyabb vagy magasabb mint te? Izmos, kerekded, teltkarcsú, átlagos vagy a fiúsan sovány? Mindenhol ezek a szinte már irreálisan sovány deszkalapos nők vannak leszbikus szépségként feltüntetve. Ez mennyire reális? Ha halálra fogyókúrázom se lessz As mellem meg fiús alkatom.


A homofóbiád nem érdekel, gyűlölködjél máshol.



2010. márc. 30. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

igaz, én nem leszbi vagyok, de tetszenek a lányok is...nekem a természetesen szép lányok jönnek be, akik vagy kislányosak,akiket úgymond a szárnyaim alá vehetek, vagy fiúsan vagányak,mint én...alkatra pedig épp átlagos legyen, se sovány, se dagi...


21/L

2010. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nem vagyok homofób se leszbikus, de nekem az olyan lányok tetszenek akik hasonlítanak rám, inkább vékonyak és picik, de nem irreálisan deszkák, a nagy darab lányok nekem ilyesztőek. (ja egyébként én is lány vagyok)

2010. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én csak biszex vagyok, de nekem az átlagos, csinos lányok. akik rám hasonlítanak alkatilag.
2010. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy nem érdekel a véleményem! :( Elvileg szabad országban élünk, de hát az ilyenek meggátolnak...
2010. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"fiúsan sovány" az milyen?

szerintem eleve ronda ha egy fiú sovány

meg ha lány akkor is,ja meg a dagik is rondák

2010. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A fiúsan soványat a a tipikus modellalkatra értem. Mint egy kamaszfiú.
2010. ápr. 1. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiús lány nőies alkattal a gyengém:) Ha adott egy kevésbé nőies lány abszolút fiús alkattal, abban nincs semmi izgalmas, de ha van egy kevésbé nőies lány nőies alkattal, kis izommal..az igazán vad.
2010. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
uhh, lenne néhány kérdésem, a leszbik csak nyalják egymást, vagy rendes romantikáznak, és mi a bajuk a pasikkal? én nem vagyok homofób, semmi bajom azzal aki "más", csak érdekel h mért nem jó a másik nem? és a legjobb nő az amelyiken van mint fogni, a deszka sose jó
2010. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

A melegeknek és leszbikusoknak teljesen normális átlag párkapcsolataik vannak. Tudod szerelem, romantika, szex, satöbbi. Ugyanazok a kicsinyes balhék, féltékenység, randizás összeköltözés mint a heteróknál.

Pasikkal semmi bajom, vannak nagyon jó férfi barátaim de szexuálisan teljesen hidegen hagynak. Ha viszont egy férfi nem képes felfogni, hogy nem érdekel a közeledése és tovább nyomul az viszont fel tud dühíteni. Az ilyen egyénekkel van baja a legtöbb leszbikusnak, de a férfiakkal úgy általában jól kijövünk.

2010. ápr. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!