Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be jön nekem egy srác mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be jön nekem egy srác mit tegyek?

Figyelt kérdés
msn nem mindig ir vissza suliba mind engem néz suli discoban mindog ott volt ahol én.
2010. márc. 31. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni, de szerintem te kell rájöjj saját magad, hogy mit kell tegyél, én is innen próbáltam válasz találni mindenre, vagy a barátaimtól és sose jött össze semmi, mikor magamra hagyatkoztam akkor összejött és szerelmes vagyok, nagyon boldog
2010. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rámosolyogsz néha, esetleg kommunikálsz vele és ha érdekled, akkor ő fog lépni. Ha nem, akkor meg mindegy.
2010. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

semmit, ugysem jön össze

csak szivatni tudnak mást nem :(

2010. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de talán tedd azt, hogy megtanulsz helyesen írni. A normálisan srácoknak k*rvára nem jön be ez a tré helyesírás.
2010. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy leszopod, vagy azt teszed amit 10:17-es tanácsolt
2010. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
B.azd agyon szívlapáttal
2010. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!