Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány akivel ismerkedem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány akivel ismerkedem a barátnőjével elment Dubajba. Jól gondolom, hogy nem nyaralni ment hanem prostinak?

Figyelt kérdés
Ő azt állítja, hogy csak nyaralni megy, de nem akarom elhinni. Én idióta meg már azt hittem, hogy találtam egy normális nőt...
2016. febr. 19. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem lehet tudni, nem feltétlenül kell mindig a rosszat feltételezni, ha látod rajta, hogy tényleg olyan az anyagi helyzete, simán elképzelhető, hogy csak nyaral
2016. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
azért prostinak se mehet ki akárki, nem mindegy hogy néz ki a lány
2016. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Adott egy fiatal lány, aki a barátnőjével megy Dubajba nyaralni... aha persze...

A megérzésed jó, elég egyértelmű a dolog.

Nyaralgatnak, meg mellesleg elvállalnak ezt-azt...

Megszedi magát pénzzel, és hazajön, itthon meg senki sem tud semmit, csak hogy nyaralt.

Felejtős....

Ahogy Torrente mondta: "nem elég hogy k@rvák még fizetni is kell értük.."

2016. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Pont egy másik lánnyal, pont oda, nyaralni februárba... Valóban gyanús egy kicsit.
2016. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
miért nem mentél te is? vannak ott b uzi törölköző fejűek.
2016. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Jó nagy kretén vagy, ha ez jut eszedbe először szerencsétlen lányról és Dubairól. Gondolom mindenki k**va szerinted, aki 20 km-nél messzebb megy.
2016. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ismered annyira, hogy tudd az anyagi helyzetét?


Barátnőkkel pont Dubai-ba menni,hát elég gyanús :D


Pláne fiatalon. Ha nincs diplomája,meg normális munkahelye,hanem mondjuk csak tanul, vagy épp munkanélküli,akkor mégis honnan van pénze nyaralásra? :D


Ha nem tipikus nyaralási időre megy ki,pl csak pár napra, vagy több hetekre,akkor gyanús.

2016. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A barátnője gyűlöl mint a szart. Egyszer találkoztam vele, de nagyon lejött... Meg elhívta oldalra és súgott neki valamit. Ez is milyen dolog? Sunyi ri*banc.
2016. febr. 19. 12:55
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
akkor ha ilyen barátnője van,szerintem nagyon buták meg neveletlenek meg béna körökből származhat az áhított lányka is! semmi illedelmesség...
2016. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
oké, de nem az ő hibája ha a csaj egy k*rv@ :)
2016. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!