Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rendezted le magadban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezted le magadban azt hogy a házastársadon kívül felfigyeltél másra?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit aki nagyon érdekel, vonzódom hozzá és ha nem lennék kapcsolatban, udvarolnék neki tuti.


F


2016. febr. 19. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van ez így. el kell felejteni
2016. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem tudtuk lerendezni magunkban hanem ket ev zero kommunikacio es egymas elkerulese utan lefekudtunk:-)Azota jol vagyok.
2016. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellenállsz az érzésnek. Elfoglalod magad, hogy ne gondolj rá, ha pedig tudod, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ne beszélj vele még online se, úgy könnyebb. (ezek főleg akkor fontosak, hogyha már szerelem szerű a dolog). Ha csak simán megtetszett, akkor meg tudatosan azt mondod, hogy nem, és kész. Ennyi. Amúgy ez szinte minden házasságban előfordul hosszú évek alatt.
2016. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok csak nőben.

kerülöm, de ettől nem változott a dolog, úgyhogy tovább várom, hogy elmúljon.

2016. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fú, ez tényleg nagyon nehéz! Kerüld, ahogy tudod és ne is gondolj rá. Amúgy biztosan jó partnert választottál házastársadul? Megvolt a kémia, vagy csak ésszerűség alapján lett ő a feleséged?
2016. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En 2 evig kerultem a pasit, o is engem, ezalatt nem talalkoztunk, nem beszeltunk es SEMMIT de egy kicsit sem enyhult a dolog. Ez nalam csak azutan mult el miutan megkaptam ot.
2016. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Nálam az ilyesmi nem a harmadik félről szól, hanem inkább a tudatalattim jelzése, hogy valami miatt nem érzem jól magam a párkapcsolatban. Ezért ilyenkor inkább ennek a megjavításán (vagy ha valami belső dolog, a saját magammal való lerendezésén) dolgozom. A harmadikat addig nyilván kerülöm, de amúgy sem lépnék semmit, mert tudom, hogy amúgy is elmúlik, amint túl vagyok a problémán.
2016. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy múlik el,vagy enyhül ha együtt lesztek,megkapjátok amit szeretnétek.
2016. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem csak a vészharangom segített "férjnélvagy!" négy év után találkoztunk újra, és hát... Pedig addig eszembe se jutott az illető. Van ilyen.

Most megszakítottuk a kapcsolatot, lehet tényleg végleg, és majd elmúlik a vonzalom.

2016. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki tud rá valamit, én is kíváncsi vagyok.

Bár gondolom az észérveken és a tudatosságon kívül nincs más rá, némelyt ez használ, de nem annyit, amennyit kéne, hogy ez ne zavarjon engem is.

N

2016. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!