Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te jártál azért valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te jártál azért valakivel mert nem volt más?

Figyelt kérdés

Nem voltál belé szerelmes vagy már nem voltál, de együtt jártatok. Nem célom senkinek sem a kioktatása, lepontozása, csak érdekelnek más emberek tapasztalatai.

Milyen volt az ilyen kapcsolat számodra, ill. a párod számára?


2016. febr. 19. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, és nem is akarok. Jobb egyedül mint egy olyan olyan kapcsolatban ami nem őszinte részemről.
2016. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, de rossz ötlet volt, utólag megbántam.

igazából a csaj akart velem járni, én meg úgymond hagytam magam, mert hiányzott a szex és egy társ az életemből, de mivel nem voltam belé szerelmes, elég hamar közömbös lett számomra.

azt gondoltam majd menet közben megszeretem, de nem így lett.

a vége felé már a szexuálisan sem vonzódtam hozzá.

2016. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, de járásnak nem nevezném, nagyon rövid ideig tartott. Sajnos nem tetszett és nem vonzott, pedig egy átlag, normál, rendes pasi volt, lehet valakinek még helyes is, csak nem nekem. Rossz visszagondolni az egészre, undor van bennem (erről nem ő tehet). Aztán leráztam, ő meg megszakított velem minden kapcsolatot, amit nem is bántam. Szerintem egyikünknek sem pozitív tapasztalat.
2016. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Elég rossz ötlet volt így visszagondolva. A srác olyan volt mintha a tesóm lett volna. Se szexuális vonzalom, se szerelem. De volt társam. Ő boldognak tűnt én kevésbé és egy idő után szakítani akartam vele, hogy ő is boldog lehessen és én is. De ő még nagyon sokáig ragaszkodott én, pedig sajnáltam vele szakítani. A vége elég nagy veszekedésbe torkollt, de aztán sikerült lezárni.
2016. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!