Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pszichikai dolog lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pszichikai dolog lehet ennek a hátterében?

Figyelt kérdés

Ha megérzem egy nőn,hogy kellek nekik,onnantól nem érdekel.Így küldöm el sorra azokat a nőket,akiknek kellenék,és futok azok után,akiknek nem,ebből pedig az lesz,hogy én a kutyának sem kellek,magamba fordulok.

Ezt teszem,miközben tudom,hogy nem helyes...



2016. febr. 19. 18:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Saját magadat köpöd szembe. És még a hibáidból se tanulsz.

Gratulálok neked.


De sebaj, szükséges az ilyen emberek megléte a világban, mert legalább az okosok az ő hibájukból tudnak majd tanulni.


Talán ezek állhatnak a háttérben: érdektelenség, küzdési vágy hiánya, gyávaság, félelem..stb.

2016. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

De most miért szapulsz?

Tisztában vagyok vele,hogy ez nem helyes.

2016. febr. 19. 18:38
 3/26 anonim ***** válasza:

És mit tettél azért, hogy ne kövesd el ugyanazt a hibát sorozatosan?


Szerintem semmit. Olvasd el először is, vagy hallgasd meg, fent van youtube-on Csernus Imrétől a Férfi-t. Hasznos lesz számodra. Utána jöhet a Nő.

2016. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mégis mit tehetnék?
2016. febr. 19. 18:55
 5/26 anonim ***** válasza:

Jöjj rá magadtól, azért van az eszed, hogy használd.

Nem sajnáltatni kell magad, hanem javítani a saját életeden.

Azt meg neked kell kitapasztalni, hogy mi segíti elő a javulásodat!

2016. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Fish1 ***** válasza:

2 kérdésem van:

Édesapáddal milyen a kapcsolatod? És ő hogy viselkedett Édesanyáddal, vagy más nőkkel szemben?

2016. febr. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mindig is inkább apás voltam.

Hűtlenűl.

2016. febr. 20. 05:56
 8/26 A kérdező kommentje:
Még a mai napig is.
2016. febr. 20. 05:59
 9/26 anonim ***** válasza:

erre egy jó nagy közhelyet tudok mondani.

csináld az ellenkezőjét, mint eddig. szándékosan.


töltsd ki az idődet azokkal, akik érdeklődnek. menj el, találkozz velük, FŐLEG ha nincs hozzá kedved. próbaképpen. aztán meglátod, mit hoznak ki belőled.


kevesebb előítélet, több tapasztalás.


ez nem azt jelenti, hogy gyere is össze olyannal, aki nem tetszik. csak nézz ki a fejedből, és ne forogj a régi dolgaid körül.


van arra is esély, hogy a képlet egyszerű: azok a nők, akik kevésbé sikeresek, jobban csimpaszkodnak beléd, ami nem túl vonzó.

másrészt vannak az elégedettnek, boldognak, tevékenynek tűnő, igényes nők, akik nem kaparnak utánad. kíváncsiságot hagynak benned, és ezzel hiányérzetet. ez néha csak kidolgozott image, és a látszat más, mint a valóság.


szerintem 1 randi/nő, akivel legalább egy kis esély megvan, hogy el tudtok dumálni egy órát, belefér és segíthet. természetesen nem kell nekik ígérni, hazudni semmit, ez a kényelmetlenebb része:)

2016. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Félre értesz.Akik után futok,ők sem érdekelnek,ha megérzem rajtuk,hogy kellek nekik.

Elmúlik az,hogy akarom őt...

2016. febr. 20. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!