Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti mit gondolnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti mit gondolnatok errol a lanyrol?

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom, mar ismerem vagy 4 eve, mostansag nagyon kozel kerultunk egymashoz, es szerintem tetszem is neki.

Tegnap kb 4-tol 11-ig chateltunk facebookon es eleg komoly temakrol, a szex, szokasok, ki mit szeret is szoba kerult. o hozta fel a temat. Meg az is, hogy kinek mikor volt az utolso. Bevallotta, hogy most mar igencsak vagyik arra, hogy legalabb valaki szajjal kielegitse.

Aztan tovabb beszelgettunk, es egyre csak elojott a tema. Erre gondoltam, kicsit megzavarom a fejet, es kozoltem vele, hogyha husvetig nem jon ossze neki senkivel, akkor majd en kielegitem, ugymond barati segitsegkent.

Erre kb 5 percig nem valaszolt semmit, majd elkezdett beszelni a egyik lakotarsarol, hogy az szakitott a pasijaval, es majd o jo lesz, meg, hogy nem is tudja, hogy mit akar.

Ez a sztori.

Ti mit gondolnatok ez utan a lany baratotokrol aki ilyesmit ajanl fel? :)


2016. febr. 19. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon meglepődnék, de nem változna semmi.
2016. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem maga az indoklás elég gáz. Hogy jófej vagyok leszoplak... Mármint ha azt mondaná, hogy nincs barátja és hiányzik neki valaki közelsége, meg igényelné a szexet és mivel jó ideje ismerik és megbíznak egymásba mi lenne ha szexelnének. Az oké lenne. De a leszoplak mert jófej vagyok nekem elég beteg.
2016. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!