Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan embert szeretek, akit nem kéne hogy szeressek. Hogy felejtsem el öt? Mindörökké?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

úgysem tudod elfelejteni, csak idővel beletörődsz.

nekem is így volt.

2010. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sportolj. Gondolkodás ellen használ (ezt tapasztalatból mondom), hátha szerelem ellen is tud.
2010. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Idővel könnyebb lesz,de nem múlik el:-(
2010. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Esetleg egy helyesírási szótár segíthet. Ha az érzéseiden nem is, az írásban mindenképp. Egyébként az idő megoldja, semmi más.
2010. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Képzeld el, hogy szorulása van és erőlködik a wc-n.
2010. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak pont azt az időt a legnehezebb túlélni, amíg tompul az érzés. Ez a kibírhatatlan benne.
2010. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De probáltam elfelejteni de ment. Pedig hazudott nekem átvert engem és én még mindig szeretem pedig nem érdemli meg
2010. márc. 31. 13:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Én már csak dacból sem tudnám tovább szeretni.Vagy ha mást nem,a büszkeség és a józan ész mondassa azt Veled:ennyi volt.Ha letudtad,pár hét száraz és fájó lesz,aztán mintha mi sem történt volna.
2010. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát ilyenkor nincs dac, nincs józan ész

csak megalázkodás van dögivel

2010. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos azokkal kell egyet értenem akik azt válaszolták hogy ebből kilábalni nehéz dolog!Ő egy tetoválás lett a szíveden,talán míg élsz ott marad!Az első szerelmemnek 16 éve vége, de ha eszembe jut még mindig vágyódva gondolok rá(legalább már nem zaklat fel az érzés)!A szerelem és a harag is fakul majd,IDŐvel!:)
2010. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!