Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában sok ember szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában sok ember szokott nektek tetszeni?

Figyelt kérdés
Én csak ritkán látok olyan pasikat akikre azt mondom,hogy húú de jól néz ki.Lehet,hogy csak nagyon válogatós vagyok.Ti hogy vagyok ezzel?
2010. márc. 31. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszeni végülis sok nö tetszik de kb 500bol 1van talán akivel össze is jönnék:D elég válogatos vagyok:D 16/F
2010. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok,ahogy te ,kérdező...

én már rég nem láttam élőben olyan srácokat,akire azt mondtam, vna h nagyon jó...és tetszik,és megpróbálnám vele.Majd külföldön remélem lesz ,ha már itt nem találok:)

2010. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*srácot
2010. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. minden második tetszik, néha a formás hátsó miatt, máskor mert elképesztő szép szemei vannak...Vagy akár egy helyes mosoly elég :3

Nemtudom hogy ez aberrációnak számít e vagy csak egyszerűen "horny" hangulatban vagyok túl sokszor :D 18/l

2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg (korban hozzám illő +-15 év) hölgyben tetszik valami!Néha elfárad a nyakam az utcán,a sok stíröléstől :D!Szerintem tényleg a külföldi nők a legcsinosabbak,náluk már "csak" a magyar hölgyek szebbek!
2010. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok fiú tetszik,de nem minddel járnék :D

egyébként úgy vagyok mint az első válaszoló

2010. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem vagyok válogatós legalábbis a külsőt tekintve, ált. elöször az arcot nézem és ha az tetszik akkor már nagyon csúnya alak kell hogy társuljon hozzá, ahhoz hogy ne tetszen a lány.
2010. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont mostanában gondolkoztam el rajta,hogy ahogy idősödök talán egyre kevésbé vannak magas elvárásaim külsőt illetően (persze legyne igényes,ápolt valaki nem erről beszélek). Szóval igen,elég sok:)
2010. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!