Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevette, hogy bejön nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevette, hogy bejön nekem, vagy, mert tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú a suliban,aki már régóta tetszik. Elég sokan tudják,így már lehet,hogy Ő is + már volt pár elég egyértelmű jelem.

Multkor pl.: elkértem tőle az egyik könyvet. ez tegnap volt

Ma pedig nagyon nézett,és az egyik közös ismerösünkkel ott mutogattak rám.

Miért?


2010. márc. 31. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? 2?

mért nem mondod meg neki hogy tetszik?

2010. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ciki lenne,hha azt mondaná,h neki meg nem jövök be xD
2010. márc. 31. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
mert még kis hülyék vagytok
2010. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom.. :D
2010. márc. 31. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg ezért: ÁÁh nézd már hogy néz ki az a csaj hát nem napiszarra való? :D

am sztem bejössz neki de miért nem mész oda hozzá és mondod meg neki h bocs de az van :D vagy írj neki mail-t

2010. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Menjek oda és mondjam meg,hogy mi a helyzet?

xD Azt nem merném... :D

2010. márc. 31. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és add a jelzéseket és ha ezzel se müködne akkor mond meg!
2010. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
óvoda:D nem baj, mindenki így kezdi, de tudod a bátraké a világ, persze nem kell eljátszani a r*bancot. szoval menj csak oda kérdezzd meg h mi a helyzet... ha ez nem megy jelöld be egy közösségi oldalon, ha tetszel neki úgyis ír vmit. vagy próbáljj bekerülni a társaságába, igyekezz!:)
2010. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha sügér a fiú, akkor kezdeményezz. Beszélgess vele, kérd meg, hogy kisérjen el fagyizni. Ha ezek után nem lép, akkor hagyhatod, vagy tú félénk, és akkor nem lesz jobb később sem, vagy nem tetszel neki, akkor meg nincs értelme nyomulni.
2010. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!