Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a barátnőm négy hónap alatt minden beszélgetés alatt azt mondja nekem: bármi is történik köztünk, nem tudhatjuk mi lesz, szakíthatunk stb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval megkérdezed tőle, milyen filmet akar megnézni vagy, milyen napja volt, ő pedig azt válaszolja, hogy bármikor szakíthattok?

Érdekes lehet vele kommunikálni... Még, ha reális dolgokról is beszél, akkor sem normális.

2016. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez hosszútávon nem fog működni. Azért mondja ezt mert érzi hogy nem egymásnakvalók vagytok, de egyenlőre meg van a tűz, ami ki fog aludni.


26/L

2016. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pèldául beszèlünk valamilyen tèmáról, vagy mesèl valamit ès ezzel zárja a tèmát
2016. febr. 22. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Sakkban akar tartani ezzel a dumával?

Vagy nem értem.

Minek mondja állandóan?

Rejtély.

2016. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Tény, hogy igaza van, egy 20 éves hàzassàg is tönkremehet, sem a pap, sem az anyakönyv-vezető nem ad garancialevelet, de minden beszélgetéskor ezt mondani és örőkké ezt hajtani nem normàlis.

Kérdezd meg tőle, mièrt nem biztos a dologban, mit gondol.

Lehet, volt neki korâbban egy csalôdâsa, nem tudom...

2016. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos fél a szakítástól. Talán beszélgessetek erről.
2016. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, még ha így is van, akkor is tök felesleges állandóan felhozni.
2016. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, még azt is meg merném kockáztatni hogy ugyanezzel a lánnyal :D
2016. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos ebben a kapcsolatban. Vagy nem is akarja az egeszet.
2016. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!