Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bevallom, hogy megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevallom, hogy megcsaltam, az javithat a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan ket eve leszunk egyutt a parommal, en 21 eves no vagyok, O 27 eves ferfi.


Mondhatni nagyon viharosan indult a kapcsolatunk, kb. amikor harom honapja egyutt voltunk talaltam egy beszelgetest egy novel amelyikben azt irta, mennyire szereti, ugy mellette lenne, sot, Skype-oltak is. Annyira sziven szurt ez- mert en mar nagyon szerelmes voltam, akkor mar elvette a szuzessegem es mar mondta is mennyire szeret- hogy nagyon at kellett gondolnom a szakitast (mostani fejemmel mar szakitanek egy ilyen helyzetben). Epp kulfoldon volt amikor ez kiderult, nagyon sokat veszekedtem vele es annyi duh es szeretetre vagyas volt bennem, hogy egy alkalommal amikor elmentem egy karaoke barban az egyik baratnommel, egy ferfival elcsattant egy csok. Amikor kijozanodtam, akkor dobbentem ra mit tettem.



Rengeteget veszekedtunk miutan hazajott: ugyan megvaltozott a viselkedese sok mindenben, de nem tudtam benne bizni. Mivel gyotort a lelkiismeret-furdalas es tudom, hogy nagy szerepet jatszott az alkohol (bar ez nem mentseg, onnantol kezdve egy kortyot sem ittam.


A masik alkalom 2015 ev vegen tortent, akkor is irogatott egy novel es talalkozot beszeltek meg, azt mondta neki, mar nem szereti a baratnojet, stb. Lebukott. Elcsattant egy pofon, elhoztam a cuccaim es nem beszeltunk par napig de meg akartam beszelni a dolgokat, o viszont ignoralt (Karacsonykor amikor a legnagyobb szuksegem lett volna ra). Mar vagy 4 napja ignoralt amikor egy este talalkoztam valakivel es az volt az elso, hogy kb. egy ev utan ittam es sajnos a fejembe szallt, ujra megtortent egy csok.


Szeretnem elmondani, hogy tudom, amit tettem, nem helyes. Viszont az is fontos, hogyha megbecsult volna es tisztelt volna a parom, ez a ket eset nem tortent volna meg. Vannak terveim az eletben, nem is vagyok elzullott, viszont tudom, gyenge voltam. Le kellett volna zarnom akkor a kapcsolatot amikor ezeket a dolgokat tette a parom viszont nagyon szeretem minden dolog ellenere es o is, hiszen ereztetjuk a masikkal. Ugy gondolom ha lenne egy nyilt beszelgetesunk, akkor o is megnyilna nekem es elmondana, mit hianyolt a kapcsolatbol.


Koszonom a segitseget!


2016. febr. 22. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire megalázkodó.

Randit beszél meg egy nővel akinek azt írja, hogy már nem szeret téged, szakítotok, leszarja a fejed és még neked van bűntudatod?

2016. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lol, már rég kukáznod kellett volna ezt a f-szt, nem azon gondolkodnod, javulna-e ettől vagy attól a kapcsolatotok. Persze te sem vagy jobb, szóval lehet inkább együtt kéne maradnotok, és nem a normális embereket "boldogítanotok".
2016. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van es tisztaban vagyok vele, hogy ezzel megalazkodtam es ezzel csak kitoltam a hatarokat.


De ugy gondolom mukodhet, nekem is van min valtoztatnom es neki is, egyebkent let volna alkama lefekduni nem egyszer mas lanyokkal de nem tette meg (legalabbis Ujevkor, akkor is osszevesztunk de kiderult, hogy hiaba volt ramenos a lany nem fekudt le vele).

2016. febr. 22. 21:09
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy en sem vagyok jobb de ha az ok-okozati viszonyt nezzuk, akkor o inditotta el ezt...



Mindegy, kerlek a kerdesre valaszoljatok! Mint irtam, tudom, hogy szakitanom kellett volna de nem tettem.

2016. febr. 22. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval nem azért nem feküdt le vele mert ne lett volna rá alkalma, hanem le akart vele feküdni csak a lány nem ment bele...

Bocs, de ez még mindig javít a dolgon.

2016. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem!


A lany akart de o nem.


Nem O mondta ezt nekem, beszelgetsekbol lattam.

2016. febr. 22. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A csók még nem megcsalás. Nem szép dolog persze, de nem megcsalás. (A párod viszont sanszosabb, hogy megcsalt.)


A barátod többet tett a kapcsolatotok ellen.

Keress normális pasit.

Hiányzik ez neked 21 évesen?

2016. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a csok megcsalas. Nem normalis dolog ez egy kapcsolatban, termeszetesen a reszerol elkovetettek sem. Koszonom a valaszod! Szerinted elmondjam neki?
2016. febr. 22. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen mindegy, hogy elmondod-e neki, ez a kapcsolat így is-úgy is egy kalap sz.ar és NEM, NEM LESZ JOBB.

A kapcsolat elején néha előfordulhatnak botlások, amikor még nem biztos a dolog, de a második alkalom nagyon durva, és semmilyen mentség nincs rá. Egy ilyen gyökeret én abban a pillanatban otthagynék. Ezen kívül, ha már hasonlítgatni akarunk, a részegen elcsattant csók kevésbé kemény, mint a barátnő háta mögötti rendszeres, tudatos csajozás. És az is elég biztos, hogy több is van a füle mögött, mint amire rájöttél.

2016. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!