Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfi "túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfi "túl rendes/normális"?

Figyelt kérdés
A fenti már többször is elhangzott lányok szájából. Miért baj, ha valaki egy átlag életet él?
2016. febr. 23. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Tul rendes azt arra mondjàk aki nagyon könnyen kiszamithato minden lépését lehet tudni nem foglalkozik sok területtel nagy valoszinu élete sincs a pàrja nélkül, tovàbbvezetve szimpla energiavàmpir is lehet akire senkinek semmi szüksége nincs
2016. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
12:56 : Nem szoktunk túl sok időt együtt tölteni. Sok munkám van és általában nem is laktunk olyan nagyon közel.
2016. febr. 23. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló hülyeséget ír.

A rendes és normális, akinek megfelelő az érzelmi és értelmi intelligenciája. Van benne megfelelő tolerancia és empátia. Nem leplezi az érzelmeit. Könnyen ismerkedik, nyílt, őszinte és bizalmas. Ergó, az érzelmi jó tulajdonságai vannak előtérben. Lehetne ezt ragozni, de aki túl rendes, normális, az tudja erre a választ.

2016. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
13:19 : Ez miért probléma? Miért nem akar "bántani"? Mivel bántana? Ezt nem értem.
2016. febr. 23. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem értele. :)

Ugyan is nem írtam semmiféle problémát és bántást.

Az én válaszomhoz akartál írni, vagy eltévedtél: :) Mert nem tudom mit akartál ebből kihozni.

2016. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
13:58 : Ezeket ő mondta.
2016. febr. 23. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, viszont azt leírom én mire és hogy értem ezt a "túl rendes" dolgot.

Én mindig abból indulok ki, hogy nincs tökéletes ember, se kapcsolat. Mindenkinek van jó és rossz tulajdonsága és ez így van rendjén. Viszont vannak emberek akik gyanúsan jók, és olyan mintha ők tökéletesek lennének. Ilyenkor felmerül bennem, hogy most vagy csak így állítják be magukat és színlelnek, tehát hazudnak, vagy valamit kompenzálni akarnak. Ezt nem feltétlenül tudatosan teszik. Pl. van egy ember aki a munkahelyén megbízható, jól végzi a munkáját és mindenki számíthat rá, viszont a magánéletben meg folyton hazudozik, megcsalja a párját. (Több ilyenről is tudok a környezetemből.)

Engem óvatosságra int egy látszólag túl normális ember, mások inkább azt értik e jelző alatt, hogy unalmas az illető. Egyesekkel a kisebbségi komplexusuk mondatja velük ezt, úgy érezhetik, hogy nem érnek hozzád fel.

2016. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja hogy a nő mondta hogy nem akar bántani,

Ezt kérdezd meg tőle. Nem ismeritek azt a szót hogy őszinte kommunikáció? Kérdezd meg, ő pedig válaszoljon.

Konkrét dolgot, dolgokat nem tudunk a helyzeteddel kapcsolatban.

Talán írd le,m mi nyomja a bögyödet, mi a szitu.

2016. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. A csaj felhívja magához "filmezni" vagy "kávézni" vagy hasonlók, de ő nemet mond, mert úgy érzi még nem ismerkedtek meg eléggé.


2. Nem azt nézi hogy egy cselekedétől egy csaj esetleg jobban vonzódna hozzá, hanem azt hogy azzal a cselekedettel ő nem lenne udvarias/kedves/rendes/stb. ezért meg sem lépi azt.


3. Állandóan bókol és/vagy ajándékoz.


4. Ahelyett hogy tudatná és kimondaná mit akar, játssza azt, hogy ő csak barátkozni szeretne.

2016. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
túl kiszámítható, nincs benne elég spontánság, nincs benne vadság, kicsit petyhüdt, kicsit unalmas. Ezt jelenti nálam.
2016. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!