Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire mérges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire mérges?

Figyelt kérdés

Tegnap egy érdekes eset történt köztem és a párom között.

Motorral jár melózni és olykor ha jó az idő elé megyek -szintén motorral. Mindig örül nekem.

Tegnap este is vártam rá a melóhelye előtti parkolóban, és eljött mellettem egy kollégája, köszönt-köszöntem.

Itthon feltünt hogy ideges a párom,mire elmodta hogy a pasi közölte vle hogy várja valaki odakint.

Mire Ő mondt hogy "igen, a párom"

erre a kolléga megjegyezte hogy idézem "golyózni való nő. (szrintem itt mindenki érti hogy ez mit takar)

erre a párom közölte vele,hogy még egy hasonló megjegyzés és szájbaveri...mire jól összevesztek.

A párom egész este ideges volt, é közölte velem, hogy örülne ha nem beszélgetnék semmiféle ismeretlen kollégával, amíg Rá várok....

Ezen elnevettem magam, mire lehurrogott, hogy szerinte ez nem vicces, mert betakarja a pasit ha mégegyszer ilyeneket mond rólam...


Alapvetően nem féltékeny a párom, de ezen leesett az állam...


Nem vagyok hozzászokva,hogy megvédenek...

nem értem mire lett ilyen ideges.

Sokáig pultoztam, totál megszoktam az efféle tirpák beszólásokat. Sosem foglalkoztam velük.

Ő meg idegbeteg volt este, meg ma reggel is


2016. febr. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon elfajult közöttük a veszekedés, és emiatt nem tudott megnyugodni. Egyébként valóban nagyon ízléstelen beszólás volt ez a kollégája részéről, nem is értem, mit gondolt, hogy ilyet mondott a párodnak a saját barátnőjéről. Ezen szerintem azért minden egészséges gondolkodású férfi fennakadt volna. Ha azt mondja, jól néz ki a barátnőd, még hízhat is tőle a mája és büszke lehet, de hogy "golyózni való"...

Te pedig inkább köszönd meg, hogy a védelmébe vett, és próbáld megnyugtatni valahogy, hogy nem ér annyit az egész, stb. de ne nevess, amikor látod, hogy ideges.

2016. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy összeveszett ezzel a kollégájával, azért volt ennyire pipa.

De hogy miért RÁD kellett berágnia, hogy köszönni merészelsz egy random kollégájának, azt nem igazán értem. Buta, gyerekes vádaskodás volt ez a részéről. Meg az is érthetetlen szerintem, hogy egy éjszaka alatt nem volt képes megnyugodni.

2016. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Lehet ez a kolléga pont az aki "ne mnyugszik amíg meg nem golyózza" típus és mostantól félhet, hogy mikor énekeli le róla a tangát...


Kérdező:


Ezt a kollégát kerüld. egy közönéges bunkó, lehet hogy még PUA is abban a hitben, hogy minden nőt meg kell "golyózni".

2016. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15:42: Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha én jól érzem magam a párkapcsolatomban, akkor nem fogok megijedni attól, hogy valaki rám akar mászni. Tőlem vergődhet valaki, ha én nem akarok tőle semmit.
2016. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!