Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik az óvatos, lassú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik az óvatos, lassú orált/kézimunkát szeretitek! Hogy csinálja a csaj?

Figyelt kérdés
Az, hogy "óvatosan" meg "lassan", az nem egy túl hasznos válasz...:D Legyetek szívesek, fejtsétek ki :) Köszönöm :)
2016. febr. 23. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok, de az én párom is a lassú, gyengéd kézimunkát szereti. Úgy szoktam csinálni, hogy sok figyelmet fordítok a heregolyókra, finoman, ujjheggyel cirógatom, aztán átváltok kicsit erősebb markolászásba, és ezt a kettőt váltogatom (közben a combját is gyengéden simogatom). Marokra fogom a péniszét, közepes erősséggel és közepes tempóval húzogatom fel-le, néha kicsit begyorsítok, aztán lassítok, és visszatérek a golyóihoz. Ezt így folytatom, amíg meg nem 'kegyelmezek', és gyors mozdulatokkal eljuttatom a csúcsra.
2016. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem szinte mindegy mert a kézimunkát is és az orált is imádom. Lehet hogy egy kicsit beteges vagyok de ha orálisan elégítenek ki akkor az csak orál kéz nem kell oda. Viszont azt szeretem ha nagyon nyálasan csinálják. Szép lassan, aztán kiveszi majd rácsorgatja a nyálát. Ilyenkor végem van.
2016. márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!