Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy nálatok alacsonyab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy nálatok alacsonyabb, de harcművészetet tanuló srác adhat nektek biztonság érzetet? 17F

Figyelt kérdés
A Ninjutsut tanulom(a ninják harcművészete). Rendszeresen mozgok és sportolok, úgy vélem jó kondícióban vagyok. De mindössze 169 cm magas vagyok, fiú létemre. Mit gondoltok, egy nálatok alacsonyabb fiú adhat biztonság érzetet nektek?
2010. márc. 31. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
igen.
2010. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan fiú vagyok és hetero is de szerintem ha szeret egy lány akkor hmm nagyobb vagy a szemében mint másnak... szal lehet hogy egy csaj lenéz téged meg kinevet de aki szeret annak tevagy a legjobb;) tehát igen
2010. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért vagyok egy fiúval mert mellette nem félek... Én nem szeretnék álam alacsonyabb fiúval járni. Az meg nem érdekel mit sportol. Az ad biztonságérzetet akibe szerelmes vagyok xD Meg én sem vagyok egy félős virágszál...
2010. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem...mert kisebb mint én.
2010. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

18:42


De ettól hogy kissebb vagyok mint a lány, én harcművészeteket tanulok! A mesterem ezt mondja:"Az erő nem a magasságban bújik, hanem a technikában. Attól hogy termeted kicsi, lehet hogy jobban meg tudsz védeni valakit, mint egy 180 cm-es, semmilyen technikát nem tudó fiú." De nem szeretnék egoistának tünni, leszögezem, nem a legjobb tanítványa vagyok. Csupán igyekszek mindig egyre jobb lenni!

2010. márc. 31. 18:48
 6/16 A kérdező kommentje:
Javítás: nem "harcművészeteket", csak harcművészetet. Csupán a Ninjutsut tanulom.
2010. márc. 31. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
A 169 nem olyan alacsony. De miért, egy magasabb lány tetszik? Vagy csak úgy általában? Mert szerintem ez emberfüggő.
2010. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De fogd már fel hogy nem mindenkit érdekel mit tanulsz! Akinek nem tetszel ilyen magassággal annak nem fogsz akkor sem ha harcművészetet tanulsz... Egy normális lány nem azért jár egy fiúval mert mellette nem fél... Ez a mániád, a megvédés? Nem hiszem hogy a lányoknak ez lenne az álma. Rngeteg lány van aki alacsonyabb nálad, és ennyi, el van intézve.
2010. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam magasabb vagy. :D
2010. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen adhatsz biztonság érzetet. Még harcművészetsem kell hozzá. Én is alacsonyabb vagyok mint barátnőm és mégis azt mondja hogy melletem biztonságban érzi magát :).
2010. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!