Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért váltja ki ezt a képem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltja ki ezt a képem a lányoknál?

Figyelt kérdés

Akivel kép nélkül kezdek el ismerkedni, minden rendesen megy egészen addig a pontig, amíg képcserére nem kerül sor. Miután látja a képemet alább hagy az érdeklődés.

Ha eleve képpel ismerkedek nem kíváncsiak rám.


Újonnan: egy lány itt a gyik-en véleményezni akarta a képemet, megígértettem vele, hogy őszinte lesz. Majd képküldés után ő is eltűnt.


Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy még véleményező lányokból is ezt a reakciót váltja ki.


2016. febr. 23. 20:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

Hello 56-os.


Amúgy feltehetően hasonló helyzetben vagy mint én, egyszerűen ocsmány vagy.


A nők természetesen tagadni fogják, hogy ez volna a gond.

2016. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy s3ggfejként nem a fejedet kéne kldened....



na jó, egyébként egy új frzura, és egy jól beállított kép csodákra képes.


Hogy miért így reagálnak? Mert nem akarnak megbántani, így nkább lelépnek.

2016. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1es: legalább ismerős arc vagy.
2016. febr. 23. 20:24
 4/31 A kérdező kommentje:
ja, amúgy az a poén az egészben, hogy pont azt kaptam most, amiről panaszkodtam :)
2016. febr. 23. 20:26
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Emiatt felesleges képet küldeni az itteni csajoknak, mert még egy tök ártatlan, élvezetes, nem dugási szándékú beszélgetést is simán befolyásol. 32/F
2016. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%

Ha ezt a kérdést is te tetted fel, akkor nem a külsővel van a probléma.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
Lány vagyok, ha akarod, véleményezlek őszintén, nem fogok nem válaszolni, de nem akarok ismerkedni.
2016. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Ezeket a kérdéseket kb. 4-5 szerencsétlen teszi fel napi szinten. Erősítik egymásban a "minden nő szemét" marhaságot. Törölgetik a válaszokat, amik nem tetszenek nekik, de magukba nem néznének.
2016. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
6os: honnan is tudhatnád?
2016. febr. 23. 21:32
 10/31 A kérdező kommentje:
7es: az is ezt mondta akiről kiírtam a kérdést. úgyhogy kösz, de nem.
2016. febr. 23. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!