Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes hogy összejövök vkivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes hogy összejövök vkivel, de még a reménytelen szerelmem nem felejtettem el?

Figyelt kérdés

Areménytelen szerelmemmel már 2 hónapja nem beszélek. Mégis iszonyatosan hiányzik. ( azt tudni kell h érzéseim viszonzottak voltak de távkapcsolat téren teljesíthetetlen feltételeket követelt. Ő volt az első szerelmem. Nagyon megviselt az elvesztése. Ő zalált már magának mást akivel jól elvan kb 1 hónapja. Legjobb barátnőmnek hetente ír h mi van velem. Azt várja h nekem is legyen vkim így újra beszélhetünk. ( ami sztem nem jó ötlet).)

Féléve ismerek egy srácot aki tényleg nyit felém és velem akar lenni. Kis különc, én meg vonzom az "érthetetlen" alakokat. Jól esik vele lenni. De tisztességtelennek érzem h másra gondolok. Az se srgít a helyzeten h baráti köröm ellenzi a srácot mert kisajátít.

Szóval nem tudom h továbbra is a munkába meneküljek egyedül vagy adjak egy esélyt a különc srácnak. Kérkek adjatok tanácsot

22L



2016. febr. 28. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem helyes
2016. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem helyes, és 22 évesen ezt tudhatnád.
2016. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
S akkor mit tegyek? Továbbra is legyek depis? Mindenkit lökjek el magamtól?
2016. febr. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!