Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legfeljebb meddig bírnád szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfeljebb meddig bírnád szex nélkül kapcsolaton belül? El tudnád képzelni, hogy akár évtizedekig is nem éltek szexuális életet a pároddal, házastársaddal, és máshoz sem szaladnál ezt a hiányt pótolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám elképzelni. De ha pl beüt betegség akkor az más szitu de el se hagynám és meg se csalnám. Akkor marad a maszti mig helyreáll.
2016. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak szeretem, de nem vonz akkor 50 évet is akár.

Hiányt max 1-1 alkalommal amikor épp van elég pénzem. Ő úgyis megcsal (akkor is megcsalna, ha lenne szexualitás, mert hát nem vagyok elég jó - és mert ronda vagyok) szóval Abdul, Hasszán meg Umbuhumbu gyakori vendég lenne. Igaz praktikusan pénzt szedne a csaj ezektől és máris lenne egy kis bónusz pénz és ő is jól járt.


Ha külsőre is vonz akkor nem lenne ilyen. De mivel ronda vagyok, ezért a még rondábbak jönnek csak hozzám majd. Alap dolog hogy a férfi rondasága az x akkor a csaj x-2 legalább.

2016. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem. Ha semmi különösebb indok nincsen rá, amiért bírnom kéne, akkor 4-5 nap maximum. Persze nem rohannék rögtön máshoz, hanem szólnék, hogy idő van.. :D Ennél hosszabb kihagyásra maximum valami komolyabb betegség lehet indok, mert amúgy fizikailag kibírom akármeddig.

De ha nincs ok, akkor kételkedni kezdek magamban, önbizalomhiányos leszek, hogy miért nincs, biztos miattam, stb. Nálunk átlag napi 1-2 alap, maximum néha fáradtak vagyunk és akkor nincs.

2016. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ miért nincs szex. Ha pl. betegség, akkor természetesen nem mennék félre soha. De ha "csak úgy" nem szexelnénk, persze nem miattam, akkor márpedig egy jó idő után (türelmes vagyok..) biztos megoldanám máshogy.
2016. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez teljes mértékben attól függ, hogy mi az oka. Ahogy sokan már írták is.

Ha le tudnék mondani a szexről, és egyáltalán nem is akarnék szeretkezni, akkor ott gondolom velem lenne valami baj, akár fizikai, akár mentális. Az lenne inkább kérdés, ő meddig bírja ki mellettem.


Mondjuk ha beteg lesz/baleset éri, és ezért képtelen a a szexre, az is igen ritka eset, a szex valamilyen formája még a tolókocsiban élő, vagy impotens emberek számára is megoldható. Pont úgy, ahogy a nők is ki tudják elégíteni a partnerük, ha épp valamiért nincs szex, mondjuk szülés után. Azt a hat hetet is át lehet hidalni, elvégre mindent lehet, csak berakni nem. :)


Nálunk a heti 4 minimum, szóval ha mondjuk két hete nem volt szex, és nincs rá reális indok, biztos hogy kitörne a világháború.

Ilyenre nem volt még példa, ha akarok valamit, kezdeményezek, de eddig még őt se kellett noszogatni. :)

2016. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akor mi a helyzet, ha félelemből vagy gátlások miatt nincs szexuális élet...? Nálam ilyesmi az ok.
2016. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem létszükséglet,tehát simán.
2016. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Fél évig bírtam, elég is volt egy életre.
2016. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ miért.. Nyilván ha betegség miatt egy időre nincs szex, vagy veszélyeztetett terhesség, szülés/vetélés utáni pihi, az egy dolog.


Viszont nekem igényem van rá legalább heti rendszerességgel (és ezzel már így is a határaimat feszegetem..), tehát ha nem lenne szex, akkor vagy félrelépnék, vagy ami valószínűbb, véget vetnék a kapcsolatnak.

2016. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mármint ez persze akkor igaz, ha huzamosabb ideig ez van és könyörögni kell a szexért..
2016. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!