Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negatívum, ha egy lány tempera...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatívum, ha egy lány temperamentumos?

Figyelt kérdés

Elég hamar felkapom a vizet, néha kicsit túl heves tudok lenni. Ez mennyire negatívum? Nem tudok változtatni, és nem is akarok. Ez nagyon alap nálam, ebben nőttem fel. Apám és bátyám is hasonló vérmérséklettel rendelkeznek.

De egyébként nem vagyok túl hangos, harsány, csak akkor nagy a szám ha valamit igazságtalannak érzek. Nem szokásom mások ügyeibe beleavatkozni vagy ilyesmi, szóval nem ilyen minden lében kanál típus vagyok.

Egyébként mindenhez nagyon szenvedélyesen állok hozzá, az talán pozitívum nem?


2016. márc. 5. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval most azt próbálod nekünk körbeírni, hogy jó téged dugni ?
2016. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A temperamentumos kifejezést néha csak tapintatból használják az elviselhetetlenül lobbanékony nőkre,abban az esetben ha az aki mondja nem akar durvább szóval élni.
2016. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha csak a kérdésed látnám, azt mondanám , nem feltétlen. a magyarázattal - főleg az első mondattal együtt- viszont igen. mert lehet, hogy neked jo, hogy kidod magadbol a stresszt, de a másiknak meg továbbpasszolod és tüske lesz benne minden ilyen dühkitörés után, ami csak gyűlik-gyűlik , aztán egyszer ő is berobban vagy depis lesz, mert elfojtotta. olsan, mintha nem lenne kedved egy nehéz hátizsákot cipelni, ezért átpasszolod a másik hátára plusz tehernek, figyelmen kivül hagyva, hogy előbb-utobb összerogy alatta. szoval önző dolog is.
2016. márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, és sztem ez baj, hogy nem akarsz változtatni rajta és alap nálad. neked nem rossz, de akik együtt fognak élni veled életed során, azoknak az lesz.
2016. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tempera már nem menő.
2016. márc. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak te látod magad "temperamentumosnak", mások meg egy elviselhetetelen hisztis idegbeteg pi.csának. Nálam ez pl. ja, kizáró ok, kitérdekel ha másban meg szenvedélyes vagy, ha ezt kéne hallgatnom napi 24 órában. Nincs az a jó baszás, ami ezt kompenzálná...:D
2016. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, negatívum.
2016. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok (annyi különbséggel, hogy én igenis nagyszájú, harsány és néha tényleg túl hangos is vagyok), és nem tudom, nálad ez milyen mértékű, de esetemben azért az biztos túlzó lenne, hogy a nap 24 órájában ezt kellene hallgatni :D Sőt, azzal sem értek egyet, hogy "átpasszolná" ezzel a terheket valakire. Ez szerintem a problémamegoldás szempontjából nagyon jó. Te egyből kiadod magadból ami zavar, ráadásul olyan módon, amit nem lehet válasz nélkül hagyni, és így a másik is rákontrázik, hogy neki meg amaz a baja. Az nem a te hibád, hogy a másik ember képtelen kinyitni a száját és elmondani a bajait, tehát nem miattad "roppanna össze" a sok teher alatt, amit rápakoltál.


Alapvetően ehhez is, mint minden máshoz, megfelelő partnert kell találni. Nálam is voltak olyanok, akik inkább sikítva menekültek, mások meg évekig koslattak utánam, mint egy kölyökkutya, annyira bejött nekik ez a vérmérséklet.

2016. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz ha nem is akarsz ezen változtatni. Már a kérdésed leírásában meg is válaszoltad azt hogy rossz neveltetést kaptál és láttál.

Negatívum. Ha nincs meg benned meg a kellő empátia és tolerancia, akkor hamar ott fognak hagyni.

Megfelelő kommunikáció sokat lendít a helyzeten. meg kell hallgatni a másik fél véleményét is az olyan dologgal kapcsolatban, ami miatt kipattansz.

A másik félben is meg kell lenni a toleranciának és empátiának. Na nem papucs módjára, tűrni, nyelni a dolgokat amik miatt tombolsz.

Uralkodnál és dominálnál. Kicsit erősebb fél kell neked aki letöri a szarvadat. Nem rossz értelemben. Olyan aki kezelni tudja a dolgokat.

2016. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem lehet válasz nélkül hagyni, és így a másik is rákontrázik"


Hát pont nem, simán otthagyom az ilyeneket szó nélkül, amíg lenyugszanak és normális hangnemben tudnak beszélni.

2016. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!