Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire föl ez a hiszti?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni az értelmezéshez, mert nekem nem sikerült.  Az alábbi beszélgetések(messengeren) zajlottak le a barátnőmmel: reggel, úton az iskolába, megkérdezte, hogy vajon akkor is összejöttünk volna, ha csak a buszon látjuk meg egymást. Erre azt válaszoltam, hogy biztosan felfigyeltem volna rá, de nem hiszem, hogy tudtunk volna tovább lépni.(buszon nem ismerkednék...) Erre a fejemhez vágta, hogy „bezzeg a Peti le merte szólítani, mondjuk az buliban volt.” Annyit kell tudni erről a srácról, hogy azóta(4 éve) halálosan szerelmes a barátnőmbe, és még a mai napig is beszélgetnek. Én vissza szúrtam, hogy „sajnos én nem vagyok annyira tökös mint a Peti. És annyira király sem...” Ezek után nem sokalt beszéltünk, megsértődött, egész este szótlan volt, a „milyen napod volt” kérdésre semmi különös válasz jött(csomó helyen volt, rohant mindenfelé). Szóval teljesen érdektelenül írt, és lerázós hangulat volt, pedig többször kérdeztem hogy minden oké-e, van-e valami baj. Több mint 1 órán keresztül nem írt vissza, pedig fent volt. Nem hiszem, hogy most neki kellene megsértődnie...


Jogosan voltam/vagyok kiakadva?


Tudom, hogy külső szemlélőként ezek annyira bagatel dolgok, hogy nem éri meg rugózni rajta. De másképp nem tudom átadni azt a hangulatot, és érzést amit keltet.



2016. márc. 5. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Peti gyerekről álmodozik. Szerintem jogos, mert ez elég bunkó volt tőle.
2016. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos, és én nem vagyok benne biztos, h nem volt közte meg a Peti kölyök között valami mostanában. Nekem kb. úgy tűnik, mintha saját magának keresne indokot arra, hogy ne szégyellje magát amiatt, amit tett vagy tenni akar ezzel a gyerekkel.
2016. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ez köcsögség volt... Alaptalan a hisztije, Te viszont jogosan érzed magad szarul én nagyon ideges lennék ha a barátom más csajhoz viszonyítana. Valószínüleg megszedném a kis drágát...
2016. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor már erős a gyanúm, hogy más felé is kacsingat a leányzó...
2016. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mekkora problémák...ha ezt peti tudná..
2016. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem a felnőtt párkapcsolatokba kellett volna írni...legalább is ami a barátnődet illeti..
2016. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is felnevettem egy kicsit mikor a kategóriát választottam. Nagyon éretlen....
2016. márc. 5. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
#7: Mondjuk ezt a kommentedet látva kérdező, lehet, hogy én is a Peti után ácsingóznék. Elég lekezelően beszélsz róla.
2016. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sztem is jogosan vagy kiakadva. Ő kezdett el egy másik csávóhoz hasonlítgatni... sztem az alábbiak miatt hisztériázhat (mert ez már az a kategória):

-rájött, hogy ő volt paraszt, de ezt nem akarja beismerni előtted, ezért inkább játszmázik, hogy te hidd azt, hogy te rontottad el

-a Peti srácot jobban bírja, és ezért frusztrált

-buta p.csa, akinek semmi sem jó, és irreális elvárásai vannak egy pasi felé (térden állva csússzon előtte, tartsa őt olyan tökéletesnek, hogy minden élethelyzetben leszólította volna, és most így "csalódott benned", és azt várja, értsd meg te is, hogy ez "rossz válasz" volt... magyarul pörög a semmin)

-jódolgában nem tudja, mit tegyen, csak generálja a feszkót

2016. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

A 9-es kicsit ki van égve nő téren :D Tutin belelát ebbe a kapcsolatba. Simán csak a nőket gyűlöli, és látszik, hogy kb mindről ez a véleménye.

Te pedig kérdező..nekem is inkább a Peti jönne be, ha itt hordanál ilyen idióták előtt.

2016. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!