Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha muszáj választani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha muszáj választani a kettő közül, inkább nagyon vékony, vagy kövér legyen egy férfi? (KÉP)

Figyelt kérdés

Volt már ma egy ilyen kérdés, csak a nőkről, kíváncsi vagyok az ő véleményükre is. :)

Szóval a képen látható KETTŐ KÖZÜL melyiket preferálnák inkább?


[link]


2016. márc. 5. 16:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszíves!
2016. márc. 5. 16:43
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát ez egyik se valami csinos, de ha választani muszáj, akkor már inkább az első.Nálam ez nem korfüggő.A pocakosok sosem tetszettek és nem is fognak.
2016. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem eddig inkább vékonyabb barátaim voltak, a mostani párom is vékony testfelépítésű így én a vékonyat választanám.
2016. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Vékonyat.


Amúgy a képen látható alakoknál egyikhez sem tenném hozzá a "nagyon" jelzőt, 1.-nél van sokkal vékonyabb, 2.-nél sokkal kövérebb is.

2016. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
A vékony. A hájtól undorodom. De vékony testalkathoz még fel lehet öltözni előnyösen.
2016. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát eddig 4-ből 4 a vékonynak...de akkor hol vannak azok a nők, akik azt hangoztatják, hogy a macis pasikat szeretik, meg hogy meg tudják őket védeni?:O
2016. márc. 5. 17:05
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
Egyikük sem kimondottan jóképű, olyan 'sötétek' szegények...
2016. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Egyértelmű, hogy a maci.

27 éves nő

2016. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

A pufibbat. Õ ha akar letud fogyni és férfias alkata lesz :D Mellettem pláne.

19/L

2016. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

a második csúnyán kövér, nem macis...

ez kb. egyénértékű a "hájas nő=teltkarcsú nő"-vel

2016. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!