Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves nő és egy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves nő és egy 32 éves férfi között működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Miért működhet és miért nem?
2016. márc. 5. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Milyen kapcsolat ? :D Ne már...
2016. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
"18 éves nő" NŐ? Max lány.
2016. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
18 éves NŐ? Max kislány. A 32 éves férfiak legtöbbje szemében legalábbis mindenképp. És ezért tartom igazán kétségesnek egy "párkapcsolat" (=két érett, felelős ember egyenrangú társkapcsolata, amely kölcsönös tiszteleten, megbecsülésen és egymás kellő ismeretén alapul) működőképességét.
2016. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Működhet, ha valóban kölcsönös érzelmeken alapul és nem megy át rajongásba a fiatalabb személy részéről.

10év feletti korkülönbség esetén már előjönnek a kulturális és szocializációs, egészségügyi problémák, a baráti társaság kérdése és még sorolhatnám.

Ha van valami közös cél, hobby, ami összetart titeket(és a működő kapcsolatokban mindig van), és ennek rendeltek alá mindent, akkor amíg ez a kapocs működik addig a kapcsolat is kitart.

2016. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Negatív.


persze az itteni szerencsétlen szűz fiúk szerint igen.

2016. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Pont itt írtam valamelyik kérdéshez, hogy szerintem nem minden esetben sok a 14 év korkülönbség (ott 27 és 41 volt a felállás), de például egy 18 éves LÁNY és egy 32 éves FÉRFI között már sok lenne. És lám, itt a kérdés :D


Maradjunk annyiban, hogy 18 évesen még maximum lány, nem pedig nő az illető. Én 22 évesen is lánynak hívom magam. Viszont 32 évesen igen csak felnőtt férfiről beszélünk és szerintem ilyen formában sok. Mert a lány túl fiatal, aztán lehet csak pár menetre kellene a pasinak.

2016. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Elnézést első pillantásra kissé off: de itt a GY valódi értéke:


47 éves nő+22 éves srác: OK


18 éves lány és 32 éves férfi: NEM!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Most komolyan! Én azt gondolom: lehet belőle valami, de idő, míg kiderül. Szerintem ne add fel, 14 év hamar eltűnik. F/37

2016. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne működhetne.
2016. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


Egyrészt egy ennyi idős férfi már általában igényesebben keres, nem szoknyát vadászik hanem neki is megfordul a fejében a családalapítás amihez egy 18 éves lány alkalmatlan.


Szellemileg nem partnerei egymásnak. Mos komolyan, a pasi évek óta dolgozik lehet már felelős pozicióban, a csaj meg mesél az érettségijéről vagy a matekdogájáról.?


A csaj jó esetben elvégezte a középiskolát, akar továbbtanulni? Mert az az esetek többségében költözéssel is jár. Akkor mi lesz a nagy szerelemmel?


Tegyük fel nem akar továbbtanulni. Elkezd dolgozni, de a pasi már házasodni akar esetleg gyereket is. A csaj mit csinál? Otthagyja a munkát és házasodik majd gyereket szül, kicsit korainem? Pár év múlva meg jön a neméltemkimagam dumával. Ha meg szétmennek ott marad a gyerekkel vagy anélkül véggzettség és munkatapasztalat vagy minimális munkatapasztalattal. Ha nem vállal gyereket házasságot a pasi keres olyat aki igen.


Tegyük fel, egyik se akar házasságot, családot. Akkor is ottvannak a generációs problémák, eltérő igények és más életritmus.


És azért hozzátenném, hogy azok a pasik szoktak tiniket szédíteni 30+ évesen akik vagy nem nőttek fel vagy olyan defektjük van ami miatt az érettebb nők kapásból elutasítják.

2016. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!