Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális férfit találni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki átlagos külsejű,intelligens, törtető,hűséges. Az ilyen férfiak egyre kevesebben vannak. 30/N
2016. márc. 5. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pedig azt hinné az ember, hogy a Te korosztályodban már egyszerû ilyet találni. Te milyen vagy egy kapcsolatban?


21/F

2016. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

én ilyesmi vagyok 32f

én a nők között nem találok megfelelőt:/

írj ha szeretnél beszélgetni

2016. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Rólam sokan azt mondják,hogy átlagos a külsőm, de törtető nem vagyok, céljaim persze vannak, de nem az a fajta vagyok, akinek mindig egyre több és több kell.
2016. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát ha élőben rosszul érzed magad emiatt, növeld az egód online! :)
2016. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Bárhol, de hogy ki a normális, az nézőpont kérdése, én pl. a törtetőket sosem tartottam annak.
2016. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Én sem vagyok az a túlzottan törtető. Nyilván többet akarok én is annál, mint ami van, de nem vagyok annyira telhetetlen mint nagyon sokan. Beérem a kicsivel is.


Amúgy hűséges emberekből mindkét nemnél nagyon kevés van.

2016. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell,hogy törtető legyen???
2016. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Helló baby;-)
2016. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Mar jelentkeznek is, de ez a torteto zavar, kinem allhatom az ilyen fajta embereket. Mindenkin atgazolnak semmi senki nem erdekli oket.
2016. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
persze hogy kevesebben vannak, mivel házasok.
2016. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!