Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire hosszútávú az, amikor a srác max.2 éven belül akar veletek ismerkedni, házasodni és gyereket is?

Figyelt kérdés

Egyre több 25 év feletti lányt/nőt látok ilyen házasságokba belemenni, emiatt kérdem.

Tudom, hogy vannak pozitív kivételek is, de most beszéljünk egy kicsit az átlagról. Köszönöm.



2016. márc. 8. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez azért nem úgy néz ki, hogy az elején kijelentik ezt és akkor úgy is történik.

23 évesen jöttem össze a párommal, most leszünk 2 éve együtt, emellett 1 éve össze is költöztünk. A 2 év alatt történtek olyan dolgok, amikor bizonyításra került a kitartásunk egymás mellett. Minden ilyen alkalommal csak erősebbek lettünk. Akár már holnap hozzámennék.

Gyereket nem szeretnénk még, nem vágyunk rá egyelőre, de ha akarnánk, akkor abba is belevágnánk.


Biztos lábakon állunk, volt lehetőségünk erre rájönni.

2016. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha ezek a lányok mostanában házasodtak, akkor majd kérdezd meg őket húsz év múlva. Nem látunk a jövőbe.

Régebben volt inkább általános ez a gyors lefolyású ismerkedés szerintem. Nem nagyon voltak hosszú együtt járások, összeköltözés házasság előtt meg főleg nem. Pár hónap (max. egy év) ismertség, összejárás, udvarlás után azért a szülők már jöttek, hogy ha komoly a szándék, akkor legyen esküvő, mire várnak még?

2016. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pont az a jó, ha a megismerkedéstől számítva 2-3 éven belül családot is alapítanak a felek. Ez bőven elég idő egymás megismerésére.


Ez mellé én pont hogy a hátrányait látom annak, hogyha egy pár mondjuk 3-5-7 évet vár mondjuk a házassággal, gyerekvállalással. Az elején még ott van a szerelem és a szenvedély tüze, ami nagyon erős. Később, amikor ez enyhül, akkorra már kellene legyen gyereknek, hogy az tartósan is összefogja a kapcsolatot.


A legalább 10 éve együtt lévő párok hány százalékának van gyereke? 90%? 95? Egy kapcsolatot évtizedes távokon az utódok tartanak össze legnagyobb részben.

2016. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk így volt, bár nem volt erre konkrét tervünk amikor megismerkedtünk. 25 felett én nem hiszek abban hogy együtt kell élni 3 évig mielőtt egyáltalán eljegyeznék egymást, nem azt mondom hogy kapkodják el, hanem hogy legyen bátorságuk felelősségteljesen dönteni arról hogy együtt maradnak vagy sem.

Nem tudom egyébként milyen az átlag, mi együtt vagyunk 13 éve. 4 másik ilyen párt ismerek (a 2 évből talán kicsit kilógtak de nem sokkal), mind együtt vannak még 8, 9, 9, 15 éve.

2016. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A házassághoz elég lehet 2 év talán, bár inkább 3-4... Gyereket viszont inkább később vállalnék, szeretem a párom és egyelőre inkább vele kettesben töltenék minél több időt, egy gyerekkel alig tudnánk egymással foglalkozni.
2016. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17 voltam, mikor megismertem apukát. 19, majdnem 20, mikor elvett engem feleségül. 23 az első gyereknél, egészségügyi okok miatt 31 a másodiknál. Jesszus, idén már 34, de még egyenlőre stabilnak tűnik az életünk. Azért van némi aggodalmam, mert körülöttünk sorban mennek szét a barátok, ismerősök.:( Tényleg ritka, ahol még működik, de ott igen.
2016. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24 évesen ismertem meg a párom, ő 25 volt. Egy év után összeköltöztünk, most leszünk két éve együtt, jövőre lesz az eljegyzés/esküvő. Gyereket még bőven nem szeretnénk, szerintem leszünk 30 évesek mire egyáltalán elgondolkodunk rajta. De mi így vagyunk boldogok :)
2016. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi Szilveszteri buliban ismerkedtünk meg 23 évesen. Semmi szülői behatás nem volt. Nem győzték követni az eseményeket. Március közepe eljegyzés, majusban esküvő szervezés, szept. vége esküvő. :D
2016. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl 20 vagyok és minden vágyam egy gyerek. Viszont én már teszek is érte, hogy minden rendben legyen. Dolgozom és mindigis érettebb voltam a korombelieknél. Én már most belemennék a házasságba több mint egy év után.
2016. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!