Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha a nők és a férfiak közt béke egy párkapcsolatban vagy mindig marni fogja az egyik a másikat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 18:17
 1/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Minden kapcsolatban van olyan,hogy a felek nem egyeznek,nem tudnak közös nevezőre jutni,szóval előfordulnak viták.

Olyan nincs,hogy minden tökéletes.

2016. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, van olyan párkapcsolat, amiben nincs béke, és mindig marják egymást? Akkor minek vannak benne?

Jó, a kérdés első fele elméleti, nekem is volt életemben szörnyű kapcsolatom, de

1. megtanultam JÓL társat választani

2. megtanultam asszertív módon konfliktusokat kezelni


Ez a kettő bőven elég ahhoz, hogy egy kapcsolat harmonikus legyen. Persze nem mindig, mindenben értünk egyet, de képes vagyunk higgadtan, veszekedés nélkül rendezni a konfliktusainkat, és 90%-ban inkább pozitívumokat nyújtani egymás számára.

2016. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Egy jó párkapcsolatban béke van, most vagy neked nem volt még kapcsolatod, vagy volt pár, de minden esetben borzalmas volt. Meg kell tanulni kommunikálni és akkor nincs gond.
2016. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég szar kapcsolataid lehetnek. Mi sosem marjuk egymást a barátommal, béke van.
2016. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülj neki ,hogy béke van de ki tudja meddig?Nincsenek car kapcsolataim csak feltettem ezt a kérdést.
2016. márc. 10. 18:44
 6/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én ezt nem a nemekre specializálnám le. Nekem több a konfliktusom a saját családommal, mint a párkapcsolatommal. A béke sosem tartós, soha és sehol. De a perpatvarnak sem kell állandónak lennie. Ha meg tudjuk beszélni kinek mi a gondja és mi bántja a lelkét.
2016. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!