Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltatok volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltatok volna, ha otthagy titeket a párotok?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen csak az kezelheti a liftet, akik arra ki vannak képezve, szóval egyedül nem mehettem, párom vitt föl, mert valami dolgom volt fönt, mondta, hogy siessek. Na és nekem ugye ott fönt vannak a barátnőim, szóval az nem úgy ment, hogy csak beadom a papírt és megyünk, hanem amint fölértünk ugye mindenkinek puszi-puszi, hogy vagy, mi van veled, stb, szóval váltottunk pár szót. Majd bementem, bevinni a papirokat, addig párom kint megvárt, ott bent is, mindenkit üdvözöltem, és mikor jöttem ki, párom mondta, hogy na végre, és indult volna a lift felé. Mondtam neki, hogy várjon, még beköszönök a másik oldalra is, egy perc. Sóhajtott egyet, és visszaült. Na és mire mentem vissza, nem volt sehol, kérdeztem a csajoktól, hova tűnt, röhögve mondták, hogy visszament kb. 5 perce. És így most mehettem vissza gyalog, és mivel körbe kellett mennem jó 10 percbe telt, míg liftel lent lettünk volna 2 perc alatt.

Ti mit szóltatok volna, ha csak úgy otthagy titeket?


2016. márc. 10. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha direkt mondja, hogy siet akkor mi a fenének állsz le dumálgatni mindenkivel?? nem csodálom hogy otthagyott.

20N

2016. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az első bájcsevejnél otthagytalak volna...
2016. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 VirágésBence ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem, várt rád vagy 15 percet azért, hogy neked csak 2 perc legyen a liftezés 10 helyett. Szerintem még sokat is várt.
2016. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"addig párom kint megvárt, ott bent is"

"még beköszönök a másik oldalra is, egy perc"

"visszament kb. 5 perce"


Szóval te azt mondtad neki, hogy 1 perc, de legalább 5 percig tartott, amíg elintézted. Akkor miért csodálkozol, hogy otthagyott?

2016. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly...?

Kifejezetten, direktbe szól, hogy siess, ennek ellenére leállsz trécselni. Oké, rendben, kissé idegesen - jogosan -, de megvár. Majd ezek után közlöd, hogy "te még a másik oldalra is beköszönsz, EGY PERC." Oké, rendben. Majd több, mint ÖT PERC (érted, ötször annyi idő, mint amit mondtál a párodnak, aki szólt, hogy siess!) után csodálkozol, hogy otthagyott, sőt, még neked áll feljebb... xD Hogy mit szóltam volna? Semmit, valószínűleg csendben elszégyellem magam, hogy a kifejezett kérése ellenére raboltam az idejét, majd visszasétálok, és dolgozom tovább.

2016. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Na és nekem ugye ott fönt vannak a barátnőim, szóval az nem úgy ment, hogy csak beadom a papírt és megyünk"


De, pontosan úgy megy. Ha sietek és valaki le akar állni velem trécselni, akkor megmondom neki, hogy ne haragudj, de a párom (vagy én) siet és most nem érek rá. Majd szép napot kívánok és odébb állok. Már azt a trécselést sem vártam volna meg...


N

2016. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ön dönt: trécsel vagy liftezik!

Ez egy tiszta helyzet volt, te döntöttél. Nem értem a problémát?

2016. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg tanultál az esetből.Ha nem,akkor meg hisztizz még egy sort a pasidnak.
2016. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megérdemelted! Bunkó p..a vagy,a pasid viszont szerencsére ember a talpán! remélem azóta új nő után nézett!
2016. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már az is rendes volt tőle, hogy egyáltalán felvitt, csak hogy nyolc percet megspóroljon neked.
2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!