Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődhet ha sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődhet ha sohasem használom az ajándékát? Egy másik libánál látta.

Figyelt kérdés

A páromtól olyan parfümöt kaptam névnapomra, amilyet az egyik volt szerelme is használt.

Ezek szerint még mindig szerelmes abba a csajba hogy újra azt az illatot akarja érezni megint? :S Nagyon rosszul esett ez az ajándék, nem is szeretném használni, mert tuti az a lány járna akkor a fejében.. :S Jól gondolom ugye?

24/N


2016. márc. 10. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
És ha esetleg szimplán csak bejön neki az az illat?
2016. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Ennyi erővel, annak a lánynak is volt puncija ahogy neked is. Ezek szerint amikor a tiédet nyalja is az a lány jár a fejében?

2016. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem tudta milyet vegyen, melyik tetszene neked, ezért azt vette meg, mert "ezt az illatot biztos szeretik a lányok" .. nekem elösször ez jutott eszembe, amikor elolvastam a kérdést. de ha ilyen bizalmatlan vagy, akkor inkább kérdezz rá, beszéld meg vele, hisz mi csak tippelgetünk, ilyenből nem mondhatunk biztos állítást.. elég paranoid a hozzáállásod..
2016. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én már 7 éves párkapcsolat alatt megszoktam, hogy sokszor az egyszerűbb, kézre álló magyarázatok a helytállóak, ha egy férfi cselekedeteiről van szó.


Vagyis azt is simán el tudom képzelni, hogy ez az egy parfüm van amit meg tud különböztetni a többitől, tudja, hogy ennek finom az illata (a régi tapasztalatból) és ezért ezt vette meg.


Ahogy pl az én barátom meg 1x a szaktársánál járt (nő) ahol megszaglászta a csaj parfümjét, és nagyon tetszett neki. Ő legközelebb nagy peckesen megvette nekem, de sajnos nem jött be az illat. Feljött a szaktárs is egyszer és akkor derült ki, hogy ő is ilyet használ és oda van ezért az illatért.

Akkor megbeszélem a párommal, hogy a legtöbb nő, köztük én is, haknis a parfümökre, olyan ez mint a ruha, vagy mint a kiegészítő. Ezzel lesz teljes a megjelenésem és nekem fontos az illat. Ezért ha parfümöt akar venni kérje ki a véleményem, vagy kérdezze meg mit szeretek viselni, mert nem mindegy mit ad. Ha nem találja el, az olyan, mintha vékony nőnek molett ruhát adna, vagy épp molettnak pár számmal kisebbet. Nem lehet vele mit kezdeni.


Szóval én inkább azt mondom beszéld meg vele, és ne kombinálj feleslegesen! Lehet a miértekre a válasz sokkal hétköznapibb és egyszerűbb, mint amit itt kikombináltál! Mindenképpen beszéld meg ezt vele!

2016. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ej ti nők! A kombinatorikában kéne kamatoztatni a képességeiteket. :)
2016. márc. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te meg az egyik liba vagy, mi?

Egy idő után megunja a gágogásod, ha van esze, elég hamar.

2016. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Azért mert ex, akkor már liba? Hű de kis pukkancs vagy. Ez az agyi szint amúgy kb ilyen max 18. Szereti az illatot, kész. Ha neked nem tetszik hát ne használd, de ne azért ne használd mert más is használja. Ilyen alapon minden parfümöt használ vki rajtad kívül
2016. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy azért a kíváncsiság kedvéért, ha ezt nem tudnád, tetszene az illat? Használnád? Áradoznál, hogy mennyire szuper pasid van, mert eltalálta az ízlésed?

Ha ezek nagyjából igazak, akkor nincs miért hisztizni úgy igazából, mert tök jó ajándékot kaptál.


Ez kicsit arra emlékeztet, amikor 14 évesen kidobtam a kedvenc parfümöm, mert az osztálytársam ugyanolyat vett, és rohaggyonmeg nem vagyok miatta kellően egyedi...


Ha amúgy maga az illat se tetszik, és nem használsz ilyen parfümöket, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy kedves ajándék, és értékeled, de sajnos nem illik hozzá. Valahogy úgy, ahogy az előző válaszok egyikében elhangzott.

2016. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan elképedek,hogy 24 évesen annyi eszed van mint egy 12évesnek..


És nem azért mert megbántódtál,mert igazad van,hanem mert nem vágtad hozzá azonnal és kérted ki magadnak. Állj a sarkadra csajszi!

2016. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még egy liba a kérdezőn kívül.

Ha egy ilyen hisztis pitsa hozzám vágná az ajándék parfümöt, olyan gyorsan repülne, hogy fingania nem maradna ideje.

2016. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!