Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne értelme ilyen kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme ilyen kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt magamnak kell eldönteni, de előtte mások véleményét is szeretném meghallgatni, mert biztosan akadnak olyanok, akik tapasztaltabbak nálam vagy voltak hasonló szituációban.


Tehát úgy fél éve megismerkedtem egy orosz férfival, aki csak ideiglenesen van Magyarországon, és előreláthatólag 3-4 hónap múlva fog visszamenni Oroszországba. Van egy 6 éves fia és a volt feleségével konkrétan nem tudom mi történt, de láttam rajta, hogy nem akar róla beszélni, így nem is faggattam.

Az elmúlt időben nagyon közel kerültünk egymáshoz, és célozgatott arra, hogy komolyra is fordulhatna a kapcsolatunk. És itt a problémám. Nem tudom, hogy döntsek. Szüleim mindig mindenben támogattak, szóval biztos lennék benne, hogy ha még féltnének is, de biztatnának, hogy menjek. Viszont ha megyek, távol lennék tőlük, oroszul sem tudok, és ráadásul őt is csak annyira ismerem, amennyire fél év alatt megismerhettem. Egyébként az egyetemet már befejeztem, jelenleg dolgozom, de félek, ha kimegyek, sokkal nehezebb lesz. Állítólag apának van egy ismerőse, aki ebben a pár hónapban meg tudja nekem tanítani a mindennapi dolgokat oroszul, de elég nehéz döntés számomra.


Meg merjem kockáztatni ezt a lépést?


2016. márc. 10. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek többségében és a saját környezetemben látottak alapján, nem igazán szokott jól végződni az olyan eset, amikor felhagyunk mindennel és egy szerelem kedvéért megyünk a vakvilágba.


A férfi nem igazán játszik nyílt lapokkal, ha nem avat be mi lett a feleségével. Fél év nem annyira hosszú ismerettség és nem tudom, hogy egy idegen országban egy kvázi idegen férfival együtt lenni jó ötlet-e. Ha a mindennapi dolgokat meg is tanulod oroszul, azért dolgozni ott is kellene neked, ahhoz meg már több kéne mint egy gyorstalpalós orosz tudás. Mindent egybevéve nagyon kiszolgáltatott helyzetbe kerülnél. És van az a mondás ugye, hogy leginkább lakva ismerjük meg az embert..ha pedig elköltözöl és kiderül, hogy nem megy a dolog, nem leszel egyszerű helyzetben.


Én a helyedben még várnék a kiköltözéssel, inkább egymáshoz-utazásokat próbálnék meg, mikor időtök engedi.

2016. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszítesz semmit ha megpróbálod, de egyelőre nincs is közöttetek igazi párkapcsolat és nem is ismered nagyon.

A nyelv az lényegtelen. Anyanyelvi környezetben, ha ráállsz, akkor hamar megtanulod.


Mielőtt döntesz, nem ártana kimenni egy rövidebb időre, hogy egyáltalán hogyan él, hol él, hogy tetszik a környezet.

2016. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy biztos: A felesége messze van és ködösen beszél róla. Itt is szüksége lenne lelki társra, partnerre a mindennapokban. Ha a felesége várja otthon, ennek ellenére veled is ki szeretné építeni a kapcsolatot, mit mondana neked? Ha ezt elmondaná, belemennél?


Veled csak akkor tud kialakítani egy meghittebb kapcsolatot, ha ezeket nem mondja el. Ha mégis elmennél vele, lehet, hogy szakít majd a feleségével miattad, ha nem mész el vele, neki otthon mégis megmaradhat a kapcsolata. Ez az esetek nagy többségében így van. Ám lehet, hogy tévedek. Túlságosan firtatni sem érdemes, mert nem elég nyílt és nem elég őszinte. Én így látom most...

2016. márc. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előbb ismerjétek meg egymást jobban, ez így meredeknek tűnik,ez a kiköltözés.

Kimész, az embert esetleg félre ismerted, és ott leszel totál egyedül egy idegen országban.

Légy észnél!!

Gondolom korkülönbség is van köztetek,nem 1-2 év.

Nem tudsz semmit a félrement házasságáról, akárki,akármilyen lehet ez a pali.

Fél év kevés, elhiszem,hogy elcsavarta a fejed,de ezt most hagyd ki szerintem.

Utazzatok ide-oda,ismerd meg jobban.

Ne tedd fel az életed egy szinte vadidegen emberre .

2016. márc. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen világban élnek itt egyesek, de fél év alatt azért eléggé meg lehet ismerni egy embert... Nem tudom mi ez a célozgatás, hogy még nem ismeritek egymást... Nyugodtan menj, csak hasznod származhat belőle, ha megismersz egy másik nyelvet, kultúrát, ha hosszútávon nem is működik, a kapcsolat, akkor is csak hasznod származhat belőle, ha laksz kicsit oroszországban...
2016. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt mindenki évekig randizgat összeköltözés előtt? Ne vetítsetek már...
2016. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"volt feleségével konkrétan nem tudom mi történt, de láttam rajta, hogy nem akar róla beszélni, így nem is faggattam."


Lehet verte az asszonyt,honnan a faxból tudná a kérdező?

persze,nyelvtudás nélkül go egy vadidegen országba,még csak nem is Nyugat-Európáról beszélünk.

Fél év.

Ja,kicsit más,ha a szomszéd Józsival kell összeköltözni,nem pedig Igorral a jóég tudja hol.

Ha ott tré van,nem tud az ember stoppolni,és hazaugrani,mint teszem azt Németországból.

Meg az emberi jogokkal is tudjuk,hogyan állnak a ruszkik.

Az előttem válaszolónak kéne észbe kapni inkább.

Fél év,az elég lehet egy összeköltözésre,de nem Szibériába,vagy fax tudja hova....

2016. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat ez igy baromi meredek es buta lepes lenne. Honnan tudod hogy az asszonyka nem a hatso kertben fekszik eltemetve? Vagy akarmi... es mit csinalnal te ott nyelvtudas nelkul? Hol elnetek? Mibol tartanad fent magad? Vagy o tartana el? Baromi veszelyes lenne ez igy, rautalva lenni egy ennyire kodosito pasira egy idegem helyen. Biztos nem mennek bele.
2016. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eszedbe ne jusson. Írj magánban, ha érdekel, miért mondom.
2016. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szüleid barátaid véleményét kérd ki, ne pedig netes trollokét, akik annyit tudnak az oroszokról, amennyit a média hazudik nekik...
2016. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!