Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy bár volt párkapcsolatod, és hosszú távú lépéseket tettetek közösen, mégis kötődni kezdtél valaki máshoz, aki már ismertél is egy ideje, és többet kezdted keresni a társaságát? Ha igen, mi volt az oka, és mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nekem egyertelmuen szakitos szagu lesz.

Tobb mint valoszinu, hogy a jelenlegi parkapcsolatod ellaposodott, kevesebb a figyelem, amit szeretnel, es ezert, amikor valaki mas ezt megadja neked, te elkezdesz huzni arrafele.

Ket dolgot tudsz tenni:

1, atertekeled a kapcsolatodat, es ha ugy talalod, hogy fontos neked es most rajottel, hogy nagyon ellaposodtatok, dobd fel valami programmal, kicsit legy kreativ, ne csak arra varj, hogy a masik mikor fogja ezt megcsinalni

2, atertekeles utan rajottel, hogy a jelenleg kapcsolatod inkabb gazdasagi erdeku, mint vonzalom, es akkor fogod magad, es boldog leszel.

2016. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ha van egy kapcsolatod, amibe hónapokat öltök mind ketten, de megjelenik egy új érzelem benned más iránt, akkor dobjuk el az új miatt? Miért nem lehet elfojtani az újdonság érzését és javítani a meglévő kapcsolat minőségén? Miért hagyjátok hogy bármi is kialakulhasson egy másik személy iránt? Minden esetben találhat az ember egy jobb partnert, akivel biztos jobb az összhang és szinte minden, de ilyen alapon akkor sose állunk meg és egész életünkben csak cserélgessük a partnereket?
2016. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok benne, hanem egy ismerősöm. Én csak külső szemlélő vagyok. Érdekel, kinek mi a tapasztalata, mi lehet mögötte. Én nem jártam még így.
2016. márc. 11. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


Talán azért, mert az érzéseket nem lehet akaratlagosan kontrollálni. Amit te javasolsz, az csak a felszínen hozna változást, és az érzelmek elnyomása lenne. Ez egy veszélyes dolog, mert hosszútávon megmérgezi a lelket.

Régebben én is azt mondtam volna, hogy maradjon az aktuális párjával, de aztán átértékeltem dolgokat.

2016. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

3 èvvel ezelőtt, fèrjnèl voltam már 2 ève, de a fèrjemmel nem sokat tudtam találkozni csak 2-3 havonta mert külföldön dolgozott.terhessèg alatt megismertem a szomszéd fiút ès a barätnőjèt nagyon aranyosak voltak még segìtőkèszek.

Mikor megszületett a fiúnk akkor is egyedül voltam sokat jöttek Èrdeklődni felőlünk nagyon jó barátok lettünk.

Kb másfél èv elteltével a lány kilèpett a kapcsolatból ès el költözött, a srác sokat jött át hozzánk a Kisfiamhoz.

Közben papìrok rendeződtek , ès elmesèltem a barátnak hogy de jó! Nemsokára költözöm a fèrjemhez. .akkor mondta el hogy ennek nem örül ès èrez irántam valamit..MI? !?

Akkor tudtam hogy èn is kezdek hozzá kötődni sőt a fiam is.. nagyon nehèz volt mert mindeközben vègig szerettem a fèrjem meg alig vártam hogy együtt legyünk..häla Istennek 3 hónap volt "csak" amìg a vallomás után mèg Budapesten kellett lennem, de mikor felszállt a gèpem több órán keresztül nem tudtam abba hagyni a sírást. . Igen sose vallottam be senkinek, de èn is megszerettem azt a fiút..már több mint 2 ève ide költöztem a fèrjemhez a család együtt van született mèg egy babánk.

De az az aranyos fiú mèg mindìg a szìvemben ragadt..ès örökké ott is marad!

Mr neki is van menyasszonya, örülök hogy boldog ahogy èn is örülök hogy kitartottam a házasságom mellett ès a nagyszerű fèrjem mellett aki imád ès akit èn is viszont...

2016. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen kollégám, nős, pár éve élnek feleségével közös otthonukban, nincs gyerekük, beleszeretett egy lányba a munkahelyen. Nem jöttek még össze, de órákig beszélgetnek, amikor már mindenki haza megy. Úgy egy éve kerülgetik egymást. Hogy mi lesz belőle? Jó kérdés. Szerintem együtt lesznek. Mi az oka? Az az oka, hogy láthatóan oda vannak meg vissza egymásért, pedig elviselhetetlen természete van mindkettőnek. Egymással viszont csodát tesznek. Tulajdonképpen senki nem érti a munkahelyen, miért nem jöttek még össze és mit keres srác a felesége mellett.
2016. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!