Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértett meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértett meg ennyire a barátom s hogy dolgozzam fel? 24l

Figyelt kérdés
Mostmár exem,szeretkezés közben(neki du.gás) mondta h megcsalt,voltak alkalmi kalandjai és hogy már nem szeret engem picit sem. Úgy bànt utána velem mint egy mosóronggyal. Ez 2 hete törtènt azóta fogytam 5kg-ot,nagyon megvisel a dolog mert én még szeretem őt s első barátom volt.3 hónapig voltunk együtt
2016. márc. 11. 07:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Josagos eg!

Ez nagyon durva es izlestelen, ez egy mocskos kis osztonleny foszlany o.O

Sz*rni ra es keress 1000szer jobbat, tudom, hogy nehez lesz, de probald elfelejteni:)

Ugy erzekelem egyre tobb a f_szt@risznya fiucska:$

2016. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez nagyon durva... Fogd fel úgy, hogy végre megszabadultál tőle!
2016. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért sértett meg és vett semmibe, mert egy senkiházi, idióta kis gyökér és nem azért, mert ezt érdemelted volna. Az a jó, hogy megszabadultál tőle.

Ha ezekre gondolsz, hidd el, sokkal jobb lesz.

2016. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Egy percig se vedd magadra és főleg ne hibáztasd magad. A dolog, amiért rossz kedved lehet maximum az, hogy képes volt ennyire megvezetni, semmi más.

Egy utolsó senkiházi, gerinctelen alja ember, aki nem érdemli meg, hogy miatta tedd tönkre magad.

2016. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

6os Nem vok kisfiú sőt ellenkezőleg. Magas vok és izmos és a farkam sem hétköznapi.

Am minek sértegetsz ?

2016. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Vagyok helyett "vok". Éppen csak az AGY hiányzik.
2016. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

8as 2016 van, minek írjak le vmit ha ha lehet írni rövidebben is ?

De látom a falnak beszélek. Tippre te is ez a megkeseredett vénylány vagy akit nem kaptak el az olyan jópasik mint én. Csak sértegetni tudsz másokat, máshoz sem értesz.

2016. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 7-es, majd egy ilyen "nőket reszelgető" férfi fog már ilyeneket írni, hogy "vok". Na jó, nem csesztetlek, hagylak nyugodtan álmodozni :)
2016. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom.....

Becsapottnak,kihasználtnak érzed magad, jogosan.

Ami megtörtént, az megtörtént, ne próbáld a múltat szépíteni és érzelmeket belevinni,mert valószínűleg az elejétől fogva csak egy voltál a sok közül. Egy egoista balf..sz kezébe kerültél, aki átment Rajtad,majd eldobott.

Ez egy lecke volt számodra, legközelebb körültekintőbb leszel és megfontoltabb döntést hozol.

Csak remélni tudom, hogy nem ez volt az első kapcsolatod...


38F

2016. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ezek után ezt a prosztó gyereket síratod? inkább utáljad,aki ennyire megaláz ,hogy lehet szeretni?! a paneltelep igazi proletárja volt agyerek? legfaszább gyerek a környékről?
2016. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!