Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora hatrany, ha a srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hatrany, ha a srac beszedhibas?

Figyelt kérdés
Sokszor koncentralnom kell, hogy tudjak normalisan artikulalni. Tobbszor kerdeznek vissza, mint ahanyszor elsore megertik mit mondok:DD ha koncentralok, szinte mindig jol ki tudom ejteni a szavakat, de leggtobbszor elfelejtek :c

2016. márc. 11. 09:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, es 20/eff
2016. márc. 11. 09:42
 2/14 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok de engem keves dolog irrital jobban egy lanyban. Szerintem tartsd karban magad, jarj szakemberhez aki segit :)
2016. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Szá á á mom ra ra nem prob lé lé ma.
2016. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Nem dadogok, de azert koszxd

2016. márc. 11. 09:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam kérezni. Hogy dadogsz, orrhangon tolod, leppegetsz, sejpes vagy, vagy mi van veled? Esetleg egyszerre?

Viccen kívül mondom, vannak olyan területek,ahol hátrány, meg olyan is, ahol nem. Szóvivőnek, recepciósnak,tanárnak, óvóbácsinak ne jelentkezz, de simán lehet miatta normális állásod. Ismerkedésnél meg ordító személyiséghibák ellenére is választanak nők férfiakat és fordítva, úgyhogy az legyen a legkevesebb.

2016. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fifigyegyelj énén megtudududom érteteni ahe ahe ahelyze tedet ésés szeszerintem nyu nyugod godtan eelmemehetsz akákár éénekekelni isis! :D
2016. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyreszt orrhangom van, masreszt osszefolynak a szavak sokszor. De mar rajta vagyok, hogy alapbol koncentraljak:D

Menjetek mar a dadogassalxd

2016. márc. 11. 10:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Bar az orrhang is olyan, hogy neha igen, neha normalis habgom van. Tudom, fura vagyok:D
2016. márc. 11. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj el orr-fül gégészetre, ha persze még nem tetted meg és nézesd meg. Elképzelhető, hogy valami olyan okozhatja, amin kisebb beavatkozással változtatni lehet. Próba cseresznye. Ha a hallásod is sérült és azért van, akkor meg úgysem tudsz változtatni ezen, úgyhogy hidd el, akad majd nagyobb gond is az életben! Fel a fejjel, csak előre.
2016. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
HABGOM :D
2016. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!