Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akit megütöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit megütött a párja? Volt valami erre utaló jel?

Figyelt kérdés

Tehát utólag rájöttetek, hogy mikor volt "az" a dolog amit megtudtatok róla, akkor kellett volna otthagyni?


Nem az első pofonra gondolok, hanem valami korábbi jel, vagy tulajdonsága.


Ez úgy merült fel bennem, hogy hajlamos vagyok kiabálni, túlkiabálni a másikat,és most azt álmodtam hogy egy ilyen után azonnal nekem esik egy pasi.

(az álomban volt arca, egy ismerősöm volt az. Nem ő a párom.)


Viszont ekkor beugrott, hogy a párom (4 hónapja vagyunk együtt), múltkor durván ideges lett vezetés közben. Volt előttünk egy sofőr, aki nem hagyta hogy megelőzzék (gyorsított, szembe meg jöttek), majd mikor mi előztuk meg, bemutatott ránk, a párom meg kb idegbeteg lett.


Egy másik eset:

Valami tök lényegtelen dolgot csinált, ami engem felbosszantott és kicsit idegesen, emeltebb hangon szóltam rá. (olyan rendes kiabálástól távol állt, amire képes vagyok)

És teljesen ledöbbent rajtam, meg leszögezte hogy a tiszteletet hogyan kéne megadni másiknak

Tulajdonképpen nekiaz volt a baja, hogy ha könnyen felbosszantani engem, akkor mit fogok csinálni a gyerekünkkel, ha egyszer lesz.


Nos, szerintetek van esély arra, hogy egyszer megüt?


Erre valahogy rá lehet kérdezni?


2016. márc. 11. 10:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint hogy egy gyerekkel türelmesen kell bánni, és szerintem elgondolkodott azon, hogy jó anya leszek-e...
2016. márc. 11. 11:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Az exem megütött többször is. Szerintem nem volt ráutaló jel. Mindig azt mondta, hogy kiérdemeltem.

Tulajdonságai:

- 16-20 éves korunkig voltunk együtt

- nagyon hisztis, nyavalygós volt

- anyuci pici fia (pl.: inkább megvárta míg anya hazaér, magának lusta volt egy szendvicset csinálni)

- csak szájjal volt agresszív, nem verekedett soha senkivel (csak mondta hogy ki mekkora gyöker meg hogy majd kiüti, de sosem vettem komolyan mert látszott hogy jobban félne attól)

- volt egy kis ölebje, akit szeretett(egyszer ezért pofozott meg, mert csúnyán fejeztem ki hogy évek után is terrorizál a kutya és idegbeteg)

- eléggé önelégült lett a végére

- kondizás, számítógépes játékok érdekelték kizárólag

- egy idő utan tehernek ereztem magam, és sosem tudtam rábírni hogy kimozduljunk

- a nap nagy részét átaludta (délután)

- meg is csalt


Jelenlegi párom sosem bántana, de neki elég feltűnő dührohamai vannak.

Falhoz szokta vágni a kezében levő dolgokat, becsapkodja az ajtókat, legutóbb pedig beleütött a falba és eltört a keze...(nem velem veszekszik általában)

De tudom, hogy ő nem bántana, mert szeret és hagyományos szellemben lett nevelve. A dührohamait nem tudom hogyan tudnám levetkőztetni vele.

2016. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előre leszögezem, hogy soha nem ütnék meg egy Nőt, de volt már rá precedens, hogy addig mondta a hü...ségeit és provokált, hogy kiütöttem a válaszfalat a helyéről(gipszkarton volt). Még nagyon fiatal voltam, most már higgadtabban kezelem a szitut, fogom a kulcsaimat elmegyek valahova egy pohár sör meginni és haverokkal kibeszélem magamból.
2016. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha kiabálsz, túlkiabálsz, embereket, az már önmagában lehet ok. Kommunikálni meg konfliktust kezelni kéne megtanulni ahelyett, hogy másban keresnénk a hibát. Ez mindkét nemre vonatkozik. 29/f
2016. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Több dolog utal arra, hogy ki mennyire enged szabad utat az agresszív hajlamainak.

Fiatalabb korban erre annyira nem figyel az ember, mint ahogy az se számít annyira, hogy mennyit iszik.

Később pedig ez lesz az alap.

2016. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A tiszteletet tényleg nem kapja meg tőled,ha képes vagy rászólni egy felnőtt emberre,aki szerinted lényegtelen dolgot csinál.A párod nem a gyereked.Ha férfi lennék,már ezért kaptad volna a pofont.
2016. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6# ez szép volt.

Normális férfi nem üt meg nőt.

2016. márc. 11. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális férfi nem üt meg nőt igen, de tegyük hozzá, hogy normális nő nőként viselkedik és nem óbégat és nem viselkedik úgy, ahogy te.

Nő vagyok és nem értek egyet azzal, ha megüt bárki bárkit, de ha a párod olyan típus és te még provokálod, akkor ne csodálkozz rajta, ha megüt, mert vannak olyanok, akik nem tudják kordában tartani magukat vagy a falba csapni, hanem egyszer téged üt meg, ami természetesen nem normális, de ha nem tudja kezelni a dühét ne tegyél rá még egy lapáttal, hanem inkább kérjetek segítséget, ha szereted. De másképp igy előbb-utóbb lehet, hogy kapni fogsz.

2016. szept. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!