Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatarozottabb, őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hatarozottabb, őszinte nőtől félnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem a tapasztaltabbakra gondolom akik 30 vagy 40ev körül mozognak hanem akik 18-20 évesen vállalják önmagukat, tudjak mit szeretnek, őszinték es ezt ugy értem hogy elmondják a véleményüket mindenről ha tetszik az illetőnek a válasz ha nem. Nincsenek óriási baráti korokbe(épp ezért).

Az ilyen nőkről mi a benyomasotok?

Ez csak par tulajdonság nem kell kisarkitani semmit se...


2016. márc. 11. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen baratnom volt, szerintem pozitivum
2016. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Akik "félnek" azok nem is az okos talpraesett nőket keresik. Nekik a "naív cukimuki" nők kellenek akik kérdés nélkül térdelnek ha kell. Én 23F létemre mindig a határozottabb nőket kerestem. Azokat akik tudnak boldogulni és őszintén vállalják a véleményük.
2016. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha intelligens is mellé, akkor lehet jó partner.

A lényeg a részletekben rejlik, ha elfogadható stílusban fogalmazza a véleményét, építő kritikát gyakorol és nem kritizál, akkor az úgy rendben van. Nem sok Nővel találkoztam életemben, aki képes lett volna erre, főleg 20 évesen!!!

38F

2016. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha határozott=törtető, őszinte=bunkó akkor igen, ha ezek követendő elvek és helyén, idejében, helyesen alkalmazzák akkor a legjobb személyiségjegyek amivel ember rendelkezhet. 29/f
2016. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyen vagyok és azt tapasztalom, hogy az emberek nem szeretik az őszinteséget. Mindenki azokat szereti, akik azt mondják, amit illik vagy amit hallani szeretnének.

Nekem nincs egy barátom sem, pedig nem érzem magam rossz embernek, de tény nem fogom senki kedvéért megjátszani magam.

Amúgy az őszinte nem egyenlő a bunkóval, csak azért írom, hogy nehogy azt higgyétek, hogy valójában nem is tudom, hogy csak simán bunkó vagyok.

Párt mindig tálaltam egyébként, tehát van olyan férfi, akinek ez szimpatikus, de nyilván egy párválasztásnál sok tényező befolyásol (pl.:külső, más belső tulajdonságok).

Összeségében nem félnek az emberek, hanem teljesen hibbantnak, különcnek vagy nyersnek, bunkónak tartanak.

22l

2016. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hány éves és párkapcsolat vagy barátság, az ilyen típust a többség kerüli.

Felszínes a világ.

2016. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ilyet én sem állítottam, viszont sokan összekeverik ezeket a dolgokat. Kortól nemtől függetlenúl sajnos :(
2016. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
úgy is lehetsz őszinte, hogy közben nem vagy tajparaszt bunkó földműves állat
2016. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kérdés, mit takar az őszinte. Hogyha megkérdezik a véleményét, nem kertel, nem szépít, az pozitívum a normálisabbak szemében. Ha ez alatt azt érted, hogy mindenbe belepofázol, kérés nélkül osztod az észt, akkor nem, mert az nem egyenlő az őszinteséggel, az bunkóság.
2016. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:
Sokan csak mondják h szeretik az őszinteséget de valójában nem tudják feldolgozni.
2016. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!