Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lusta vagyok ismerkedni, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta vagyok ismerkedni, ez mennyire általános?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy ne tetszenének pasik, vagy én ne tetszenék nekik, de egészen egyszerűen untat a téma, a gondolat egy cseppet sem dob fel, ha valaki érdekel is, nyűg találkozni az illetővel, és foglalkozni vele.
2016. márc. 11. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ha jól èrzed magad nincs gond. Èn 26 èves nő vagyok ès èn meg erősen próbálkozok ès semmi nincs. ;) majd fog változni. Neked így megfelelő ne foglalkozz vele.
2016. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

"egy, ki mikor szülték aludt"


[link]

2016. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

ha majd valóban megtetszik valaki, és netán még szerelmes is leszel, nem fogod ezt érezni :)

egyszerűen nincs olyan most, aki eléggé megmozgatna. ha nyűgnek érzed, ne erőltesd..mindennek eljön majd az ideje.

2016. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

3-massal értek egyet.


Még egyik ember sem fogott meg igazán aki érdekelne téged, ha olyan keresztezi az utadat akkor nem így leszel.

2016. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dehogynem, voltam mar szerelmes, meg komoly kapcsolatom is volt, de alig vartam, hogy vege legyen. fontosabb dolgoktol vette el az idom, amit a paromra forditottam. es a vegen mar nem is voltam szerelmes, csak idegesitett es zavart a baratom.
2016. márc. 11. 16:26
 6/7 A kérdező kommentje:
a szerelem nalam csak kb fel evig tart ki, utana elunom az egeszet, es nem is ertem mit is csinalok a kapcsolatban
2016. márc. 11. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi nálam is volt, és változó volt, nem is a szerelem múlt csak el hanem az egész, úgy meguntam egy idő után az adott lányt mindig, volt h fél év, volt , hogy 1 év után és már nem volt kedvem menni , utazni miatta, ésatöbbi.


De ez szerintem annyi h nem találtam benne többet ami érdekelne hosszú távon is.

2016. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!