Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy féltékeny típus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Mennyire vagy féltékeny típus?

Figyelt kérdés

Vannak zavaró dolgok,amiket már nem tudsz eltűrni?


Zavar-e,ha a barátod/barátnőd tartja még az exével a kapcsolatot?

Szoktál az üzenetei után szaglászni,átnézni a telefonját,ilyesmik?


Egy 10-es skálán mennyire?

1,2,3-->Nem túlzottan

4,5,6-->Vannak helyzetek,amikor már kiborulsz

7,8,9-->Túlságosan is az vagy



2016. márc. 13. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-3 21/L
2016. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

5-6

23/L

2016. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Zavarna ha tartaná az exel a kapcsolatot, mivel őt is zavarná, ha én tartanám az exel a kapcsolatot. Bár ha arról lenne szó, hogy köszönnek egymásnak, váltanak néha pár szót, felszínes beszélgetés, akkor nem érdekelne, viszont ha napi szinten összejárnának, na az a 10-es skálán 10-et érne nálam.


Nem szaglászom az üzenetei után, nem kutakodok semmjilyen formában. Ezt el is ítélem. Magánügy, meg bizalamról szól a kapcsolat. Másik meg ha megcsal biztos lesz annyi esze hogy kitörli, meg ha megcsal az előbb-utóbb kiderül, plussz megteheti úgy is hogy nem a telefonjában lesz a válasz.

Szóval ez 10-ből 0.

Nem kutakodom, nem vagyok kém, és ezt várom el fordítva is.

2016. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ad rá okot a barátom semennyire, szóval nem szoktam utána kutakodni meg semmi ilyesmi. Úgy általában egy ötöst mondanék.
2016. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:

4.

Vannak dolgok,amik zavarnának,de annyira nem vagyok az.

Szerintem.

2016. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utánam nehéz lenne mert mindenemen jelszó van konkrétan amit nem kap meg senki xd
2016. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A bizalom alapból jár,de ez egy törékeny dolog és ha megsérül akkor jön a gyanakvás.Amíg sértetlen addig semennyire.
2016. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.5
2016. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Zavar-e az ex folyamatos "jelenléte" a kapcsolatunkban? Eléggé zavar! Az ex azért ex, mert az a múlt része, és nem a jelené. Felőlem gyerekkoruk óta barátok is lehetnek addig a pillanatig, amíg vége nem szakad a kapcsolatuknak. Onnantól kezdve pedig lezárt ügy. Féltékeny lennék-e? Meglehetősen: 5/10.


2. Szoktam-e nyomozni? Hm, sosem volt jellemző, havonta kb. egyszer vettem kezem ügyébe az aktuális barátnőm telefonját, akkor is valakit fel kellett hívnom, akinek a száma nem volt meg az enyémben. A második barátnőm konkrétan kijelentette, hogy egy ujjal sem érhetek hozzá a mobiljához, és FB-ra se próbáljak loginolni. Én meg voltam akkora debil hülye, hogy tiszteletben tartottam. Szóval ennek a nyomozósdinak inkább én voltam az elszenvedője, mert az én mobilom, FB fiókom szinte napi szinten ellenőrizve volt. Nem érdekelt, mert nem volt titkolnivalóm. 0/10.


3. Mennyire lennék féltékeny, ha a férfiak körében népszerű nő lenne a párom? Ez attól függ, kikkel mit művel. Az első barátnőm elég sok férfival beszélgetett napközben, munkatársakkal leginkább, mivel egy helyen dolgoztunk. Ezek a srácok a legjobb haverjaim voltak akkoriban, ismertem is őket, meg volt barátnőjük is, ergo nem volt alapja a féltékenykedésnek. A második barátnőmmel távkapcsolatban álltunk, itt bizony voltak elég cifra dolgok, és akkor vajon mik történhettek, amikről azóta sem tudok. Az első kapcsolatomban 2/10, a másodikban: 8/10.


4. Összességében mennyire vagyok féltékeny típus? Ha nincs alapja, akkor semennyire. Ha van, akkor (sajnos) eléggé.

2016. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavar, ha az exeivel beszélget, mert az egyiket nagyon szerette, a másik meg szó szerint egy prosti lett (csak nem hivatásos). Én sem beszélgetek az exeimmel, mert szerintem ilyenkor akarva akaratlanul feltörnek a régi érzelmek. A telefonját is át szoktam nézni, de azt ő is tudja.
2016. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!