Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállalja a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállalja a lányt?

Figyelt kérdés

A férfi 34 éves, a nő 26. A pasi minden kapcsolatát vállalta eddig a Facebook-on. Kiírta, hogy kapcsolatban, közös fotókat tett fel, mindenféle bókot írt a barátnői fényképeihez. A mostani barátnőjével meg 2 éve jár és egy közös fotót nem tett még ki. Néha lájkolja a lány képeit, illetve azt, hogy megosztja a vállalkozása reklámjait. De ennyi. A lány meg mindent lájkol, szinte elsőnek. A kapcsolati státusz nem jeleníthető meg, noha a srácnak eddig mindig ki volt írva, ha kapcsolatban volt és meg is volt jelölve, hogy kivel. Ha a lány írt valamit az üzenőfalára, amiből egyértelmű volt, hogy ők egy pár, akkor az a srácnál nem volt látható.

Egy konditeremben ismerkedtek meg, közel laknak egymáshoz.

Miért nem vállalja a férfi a nőt nyilvánosan? Néhány közös haverjuk, barátjuk van, konditeremből..stb.Vélemény, tapasztalat?


2016. márc. 15. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a srác vállalkozásának reklámjait.
2016. márc. 15. 16:00
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

1. valszeg beleúnt abba, hogy mindenki arra kérdezgessen, hogy ki ez a csaj.

2. másfele is lógatja a snecikét, és nem szeretné, hogy fennlegyen.

3. nem akarja megosztani és kész.

4. egyszerűen nem vállalja fel a csajt onlány.

5. valami megmagyarázhatatlan ok/egyéb.

Célszerű lenne megkérdezni a fickót.


Éld az életedet!

26/F

2016. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, de elég hülye felfogás az, hogy mindent lájkolni kell amit a szerelmed rak ki, meg meg kell osztani, ha elmentek ide-oda, hogy lássák mennyire jóban vagytok.

Nekem is van barátom, pár hónap után raktuk ki, hogy kapcsolatban egymással, de semmi szívecske áradat nem követi az üzenőfalainkat. Soha nem írunk egymásnak facebookon nyilvánosan. Én az ilyesfajta mutogató kapcsolatoktól rosszul vagyok.


De annyit kirakhatna, hogy azzal a lánnyal van kapcsolatban, egy-két közös kép, de nem kell nyáladzani. Szép dolog a szerelem, ha az magánügy.


Ez az egy furcsa csak nekem is, hogyha eddig kint volt a kapcsolati státusz, akkor most miért nincs.

2016. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy semmi köze a lányhoz, csak rájött, hogy nem ezen múlik a dolog.
2016. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most jott meg az esze es rajott, hogy az eletet NEM a feszen kell elni...es megutotte a felismeres hogy abszolut nem szamit ki mit gondol a masikrol!
2016. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
facebook ..
2016. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!