Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tul nagyok lennenek az igenyeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul nagyok lennenek az igenyeim?

Figyelt kérdés

A szuromben annyi van, hogy ne legyen kover es az arca megusson egy bizonyos szintet. Most akkor kirekeszto, rasszista, xenofob, szexista, szelsojobbos, szelsolibsi, menekult, naci, drogos, igenytelen, kozmunkas, gyuloletkelto lettem?

19 eff


2016. márc. 15. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy 19 eff vagy,ezért a válaszom igen !
2016. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jupiii
2016. márc. 15. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen vagy. Ennyi. Konkrétan a jelzők nem tudom hogy kerülnek oda. Mitől vagy drogos mert a nem kövér lányok tetszenek? Meg mitől vagy közmunkás?
2016. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ácsi ! Van a keresőben arcra vonatkozó opció ? Vagy úgy érted te szűrsz ennek alapján. Amúgy nem nagy igények én is szeretem ha a lánynak 2 füle, 2 szeme van, az elülső fogak is megvannak stb
2016. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VirágésBence ***** válasza:
93%
Nem, néhány embernek a stílusoddal van baja szerintem :D
2016. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele?:c tanulni sosem keso
2016. márc. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!