Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem vitt meg haza a parom bemutatni a szuleinek?

Figyelt kérdés
A parommal 3 honapja vagyunk egyutt. Allitolag komolyan gondolja a kapcsolatunkat. Nagyon sok idot egyutt toltunk, nem 1x es nem 2x nalam alszik, sot szinte minden hetvegen, en ha tudok akkor megyek hozza a varosba ahova egyetemre jar. Beszelte mar h szeretne majd a szuleinek bemutatni mert anyukajaval biztosan kijonnek, de tobb szo nem esett rola. Vajon megsem gondoljatja velem komolyan? Ilyet azert nem illik megkerdezni, h "haho, miert nem mutatsz mar be otthon?!", viszont kivancsi lennek, h o ezt mikor is tervezte... Feltenni egy ilyen kerdest nem mernek... Mit tegyek? :/ kicsit zavar, mert igy ugy erzem, h annyira nem is veszi komolyan ezt az egeszet!
2016. márc. 15. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

"Feltenni egy ilyen kerdest nem mernek..."


Miért nem? Mitől kéne tartanod?

2016. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
Ha 3 hónapja veled van, akkor valószínűleg komolyan gondolja és máshol lehet a gond.
2016. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyit tudok, h otthon nem nyugodt a helyzet, vagyis szokta mondani, h csak miattam jar haza, h hetvegen velem tudjon lenni de maskulonben ott maradna a kollegiumba mert egyebkent 2 hetente jo ha haza ment...

Miert nem merem megkerdezni? Nem tudom... Nem akarom, h azt erezze, h siettetem, vagy esetleg h van valami a hatterbe amiert nem mutat be de nekem nem meri elmondani.. Csak talalgatok :( nem akarom ot kellemetlen helyzetbe hozni

2016. márc. 15. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha ilyen egyszerű dolgot nem tudtok értelmesen és őszintén megbeszélni, nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak (vagy bármelyik jövőbelinek).
2016. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ugyan így voltunk anno, az exem nem mutatott be a szüleinek. Illetve az anyjának, mert az apja meghalt már.

Kiderült hogy azért nem, mert az anyja egy részeges, iszákos nő. És ital nélkül nem bír ki egy fél napot sem már.


De nyugodtan kérdezz rá. Semmi veszteni valód nem lesz, max. kitér a válasz elől vagy magyarázatot ad rá. Lehet hogy nincs semmi komoly.

2016. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem kérdeztem rá, hanem tapogatóztam a téma körül és mondta, h olyanok otthon a viszonyok, amit nem szeretne a nyakamba varrni, azért sem szokott olyan gyakran haza járni. Szóval igen, a probléma otthon van!
2016. márc. 16. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolja komolyan,különben már bemutatott volna.
2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére ez megtörtént míg te válaszoltál :D
2016. ápr. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!