Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért volt baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért volt baj, hogy szóltam a törülközők miatt?

Figyelt kérdés

Vettem új törülközőket, mikor kiraktam őket, mondtam, hogy a kék az övé, a zöld meg az enyém. Aztán este ment fürdeni, és nyitva hagyta az ajtót, én meg a konyhából pont beláttam, és mikor szállt ki, a zöldet vette le, abba akart törölközni. Én meg mondtam neki, hogy az az enyém, a kék az övé. Ő meg fölcsattant, hogy nem tök mindegy? Miért kell egy hülye törülköző miatt hisztiznem? De én nem rossz szándékból mondtam, azt hittem elfelejtette, hogy melyik kié. És akkor a kékbe törölközött, és mondta, hogy na, most örülök?

De én nem értem min akadt ki ennyire, mi rosszat mondtam?


2016. márc. 15. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni hogy ez kamu kérdés, vagy ennyire nincs problémátok és életetek hogy ilyen vitát generáljatok. Kívánom ennél nagyobb problémátok az életben ne legyen mint az a törölköző!
2016. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez csak törölköző, gondolom egy pár vagytok. Lenyelitek egymás testfolyadékjait, most komolyan ilyenen variálsz, hogy melyik törölköző kié, főleg, ha alapból tiszták?
2016. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez csak egy törölköző! És ha épp a zöldbe törölközik? Majd legközelebb cseréltek színt. Jesus... -.-"
2016. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első gondolatom az volt, hogy: Anyu, te itt?

Mert mintha anyámékat látnám. Képesek egész nap ilyen szarságokon veszekedni. Kérdeztem már őket, hogy ez mire jó, de sosem tudtak érdemi választ adni.

Hátha te tudsz, így a kérdésem az, hogy ennek mi értelme van? Ennyire unatkoztok?

2016. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Értem a dolgot, de alapjáraton a férfiak nem tesznek különbséget két azonos tárgy között. Nekik a kék és a zöld törölköző is törölköző.

Mi nők kicsit több szabállyal és renddel szeretünk élni, ezt viszont a pasiknak is tolerálniuk kéne.

Ez a két nem között néha nagy kontrasztokat okoz. Próbálj kicsit elnézőbb lenni, vagy máshova elpakolni a saját törcsijeidet, hogy ne akadjon a kezei közé fürdés után. :)

2016. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
korotok, kapcsolatotok hossza ?
2016. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ~OnLány~ ***** válasza:

Sajnos én is ilyen hisztérika vagyok..hát majd kicseréled következő alkalommal.

Tedd az övét oda,ahonnan elszokta venni,a sajátodat meg tedd egy másik polra/akasztóra,így nem lesz keveredés. :)

2016. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jó, hát csak nálunk otthon is az volt a szokás, hogy mindenkinek külön törülközője volt, anyának, apának, nővéremnek és nekem is. Most nem az, hogy annyira zavarna, hogy az enyémbe törölközik, csak nem értem, ha már van, akkor használja mindenki a sajátját. Meg tegyük fel, mindig a zöld akad a kezébe, és mindketten azt használjuk, akkor nem egyszerre lesznek koszosak, és mikor mosásra kerül a sor, a kéket úgy mosom ki, hogy alig volt használva.

Én 22 éves vagyok, ő 27, három éve vagyunk együtt.

2016. márc. 15. 21:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért nem használsz szívesen egy törölközőt a pároddal?

Valahol megértelek. Bárki másra én is rászóltam volna. Akár rokon, akár nem. Mert nem tudni, hogy eltévesztette-e, vagy épp az tetszik neki, vagy sz*rik rá.

Miért nem használtok egy törölközőt és az sokkal gyakrabban lenne mosva. De úgy is látod melyiket használta, hisz az a vizesebb.

2016. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ő hisztizett és akadt ki.

Nem figyelt rád amikor mondtad és nem érdekelte.Ezért tamadt vissza.

2016. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!