Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig az, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig az, hogy?

Figyelt kérdés

Vannak pasik akik velem szeretnének lenni, és vannak pasik akikkel én szeretnék lenni, de ez a kettő még csak köszönő viszonyban sincs egymással??

Annyira elkeserítő. Csak egyszer történne meg, hogy valaki értem is épp úgy oda van, mint amennyire én vagyok értük...


2016. márc. 15. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem csak értem egyetlen lány sincs oda a külsőm miatt. :D
2016. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked kellene tudni, mi alapján választasz egyébként? Ez elég felületes kérdés.
2016. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Eric Griffin ***** válasza:
Azt se ártana tudatni, hogy milyen nemű vagy.
2016. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, de azt hittem ez evidens abból, hogy én a pasiknak kellek nekem pedig megint mások kellenek...


És hogy mi alapján választok? Passz, mi alapján szoktak manapság?

Érzés után. Amikor megismersz valakit, elkezdezded megismerni és rájössz, hogy ez az ember úgy szép, ahogy van, kívül belül. A külső fontos, hisz jó, ha ott, az a szikra. De elsősorban a belsőjébe "szeretek" bele egy pasinak.. És ők általában: foglaltak, vagy nemrég száltak ki egy kapcsolatból és még azon nem tették túl magukat,, vagy simán komolyatalanok és annyiszor pofára ejtettek hogy már nem tudok bízni bennük...

Akiknek én tetszem, nem jönnek be mert: furcsa a humoruk, azt hiszik viccesen amikor nem is, egy másik srác fekete, és félreértés ne essék mert imádom, mint barátot, de mint pasi nem jön be, egyszerüen el sem tudom képzelni hogy úgy érjek hozzá, mint pasi. Egy harmadik pedig fiatalabb és komolytalanabb mint én, nem látok vele jövőt, így értelmét sem, hogy "esélyt" adjak.

2016. márc. 15. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ketesd a nekedvalot. En is csak az olyan lsnyokat veszem eszre, akikkel el tudnam kepzelni. Naluk probalkozom. Te csak vard a szived almat, majd megtalal, nem?:)
2016. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem :(
2016. márc. 15. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!