Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te vennél a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vennél a barátnődnek kb.200 ezer forintos telefont saját előfizetésre? (Vagyis telefon ajándékba, de előfizetést te fizetnéd tovább. )

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 11:34
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én nőként max 70-ért vennék telót. Afölött NEKEM felesleges, mert nem tudnám azt a sok szuper funkciót kihasználni amit egy ilyen kategóriájú telefon nyújt.

Persze hízna pár napig/hétig a májam, hogy milyen csitti-fitti telóm van, mint egyfajta státuszszimbólum, de sajnálnám is, mert nem én vagyok a célközönség.


Amúgy bármit vásárolok, főleg ha tartós fogyasztási cikk, végig gondolom, hogy ki tudnám-e használni az adott termék funkcióit. Ha nem akkor kisebb kategóriájú termék is tökéletes. A lényeg, hogy se többet, se kevesebbet ne tudjon mint ami az én igényem. Az a tökéletes!

Szóval ha a barátnőd ki tudja használni a telefont akkor érdemes beruházni, ha nem akkor csak menőzésre lesz jó.

2016. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen a kapcsolat, mennyi ideje tart, ha már évek óta, és vele is akarom leélni az életemet, és ezt viszont látom rajta, akkor igen, egyéb esetben semmiképpen!


26 N

2016. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én speciel nem fogadnék el egy ilyen ajándékot. Meg egyébként is, ne drága holmikkal akarjon meghódítani. Arra csak a műpitsák mennek...
2016. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Határozottan nem!

Bár megtehetném anyagilag, de ennél azért okosabb vagyok mint hogy ilyet tegyek.

Hogy egy volt tanárom szavaival éljek: mindenki magának kapargatja a gesztenyét. Ha a csaj megengedheti magának akkor vegyen.

Másrészről pedig 200 ezret sokkal jobb dolgokra is el lehet költeni mint egy fosos kis telefon....

Inkább elmennénk ketten valahova, azt állnám anyagilag, de ilyen tárgyi dolgokat nem.

2016. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok.


Én el sem fogadnék ilyet. Ha ennyire nem telik rá, akkor nem veszek és nem is kérek ilyen drága telefont, felesleges. Az előfizetést is intézném magamnak. Max. abban az esetben érteném meg a dolgot, ha az adott nő htb., és tényleg odateszi magát otthon. Nemcsak névleg az, aztán plázázik egész nap.

2016. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!