Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tróger vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tróger vagyok?

Figyelt kérdés

Még nyáron megismertem egy baráti társaságban egy lányt. Tetszett, ismerkedtünk, barátkoztunk, több vasat is tartott a tűzbe, és összejött a másikkal. Igazából abszolút nem zavart, mert tényleg csak ismerkedtünk. Amint megtudtam, hogy barátja van, én le is álltam, más kapcsolatot nem akarok tönkretenni, viszont barátnak gondoltam jó lesz, mert értelmeseket tudtam vele beszélgetni és röhögni is, gondoltam nincs ezzel semmi baj.


Azóta amikor összejöttünk a baráti társasággal, mindig mellém ült, mindig kereste a társaságomat, én azt hittem, hogy szimplán ilyen, ő is barátkozik, én ugye ilyennek ismertem meg. Később már a pulcsimat is "benyelte" ezeken az alkalmakon, miután én már levettem, ő fölvette magára kérdezés nélkül.

A barátja nincs a társaságban, ő nem tud emiatt semmiről.


A napokban mondta egy barátnője, aki régóta ismeri, hogy mennyire "izé" a lány, hogy ilyet csinál, mikor barátja van, és hogy igazán megtehetném én is, hogy nem adom oda neki a pulcsimat. Mondom wtf, leraktam a székre, ő meg fölvette, mikor nem voltam ott. Nem akartam jelenetet csinálni egy pulcsiért, amire nincs is szükségem.


A kérdésem az, hogy most én vagyok a tróger, hogyha én barátkozok a lánnyal továbbra is? Jelzem, NEM akarok semmi többet a lánytól, szimplán úgy ellenni, mint eddig, de ezek szerint ez nála már a flört kategória. Nem én megyek utána, ő jön utánam.


A fejemhez vágta a barátnője, hogyha én lennék a barátja, akkor mit szólnék, hogyha ezt csinálná mással. Ami jogos, de véleményem szerint én nem csináltam semmit.


Néhány objektív véleményt meghallgatnék szívesen


2016. márc. 22. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell férfinek lenni és elküldeni a fehérnépet a bús bánatosba.
2016. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a te viselkedéseddel nincs baj. Én a barátnőjét küldeném el a fenébe. Biztos nincs baráti köre, az a baja, irígy dög.
2016. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell szépen állítani,hogy vegye észre magát.
2016. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Tróger vagy igen, ha ilyenek beleférnek. Ahogy írták is férfinek kéne lenned. Ezért k..rválkodnak a lányok többségükben, mert az orruknák fogva vezetik az ilyen kisfiúkat.
2016. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem látom, hogy engem miben vezetett volna?
2016. márc. 22. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol itt a probléma? én simán levarrnám, mondjuk nem tudom hány éves vagy..

21f

2016. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem közvetlen rád írtam ezt, ha figyelsz. Viszont könnyű megcsúszni a banánhéjon, és mivel azt írtad, hogy nem szeretnél senki kapcsolatába berondítani...
2016. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!