Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már is tegyen hűvösre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már is tegyen hűvösre ezt a kapcsolatot ami el sem kezdődött?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal, többször, ma jött el a napja hogy feljött hozzám. Megmutattam a lakást hasonlók, és kiakadt azon hogy a fürdőben 109cm-es TV van a falon. Szeretem kádból vagy zuhanyzás közben nézni, magánügyem, eddig senkit nem zavart. Viszont ő ma olyan irigy hangon és lekezelően kezelte ezt. Még én éreztem rosszul magam a saját lakásomba. Szerintetek bele se kezdjek ebbe a kapcsolatba? Még elköszönés előtt is megjegyezte és arrogánsan...nem poénosan.
2016. márc. 25. 20:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy holnap akar találkozni...de én így inkább nem.
2016. márc. 25. 20:26
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

En rogton kirugtam volna, h olyanba avatkozik, ami nem az o dolga.

Szerintem is hulyeseg, de nem mondanam ilyen formaban, mert a Te lakasod es Te vetted magadnak. Es nem szolok bele mas lakberendezesi szokasaiba. Nem a lakasod berendezese a fontos, hanem a szemelyed, a humorod.

N

2016. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom.:)

Máshol is van TV a lakásban vagy csak a kád mellett?

2016. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan, ennyire döntésképtelen vagy a saját életeddel kapcsolatban? Nehogy már mi döntsük el, hogy akkor most ennek legyen-e folytatása vagy sem!

Majd te szépen eldöntöd, ahogy érzed!


Esetleg megetesselek kisbaba módjára? Vagy megy egyedül is?

2016. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2: Igazad van.

#3: Van a szobámban egy ugyan ekkora. Nappaliban viszont nincs TV.

#4: Kérdést tettem fel, ha nem tetszik ne olvasd és ne válaszolj rá. Oké?

2016. márc. 25. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

5: Akkor nézd meg az Összezárva Friderikusszal-nak a Berki Krisztiánnal készült részét! Benne van a Fridi véleménye, hogy mi a baj evvel.

Mert ha mindeközben részvétet tanusítasz kevésbé jó anyagi helyzetű embertársaiddal és pénzzel segíted őket, akkor nem baj, hogy van 2 gyémántárú Tv-d a magad szórakoztatására. De ha ez elébe megy annak, hogy meghívd ezt a lányt egy pohár kólára vagy fizesd a vacsoráját, miközben neki 2 évi jövedelme ez a 2 TV, akkor az óriási nagy baj, és éppen ezt hozta a tudomásodra a látogatása alkalmával.

2016. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Wow, te aztán tudsz élni! :) Am én is szoktam könyvet vagy laptopot vinni, hogy ne unjam el magam habfürdőzés közben, szóval megértem.


Nézd, mindig lesznek olyanok, akik irigykednek a luxusra. Szerintem ne pazarold rá az időd - részben azért is mondom, mert az írásodból azt érzem, hogy te sem nagyon szeretnéd.

2016. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

LCD vagy OLED?

Hogyan kezeled a párát?

Mi van az érintésvédelemmel?


Lehet, hogy egy nagyon körültekintő csajt fogtál ki, aki simán felmérte ezeket a gyenge pontokat, melyek leendő gyermekének életét veszélyeztethetik...

Na jó, egy hülye picha volt :)

2016. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6: Ez a nő akiről szó van hasonlóan keres mint én. Nem hiszem ez a 2 db TV aminek megsúgom darabját 119.000 Ft-ért vettem a világ vége lenne. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt...talán megengedhetem magamnak és nem azt nézem ki szegény és ki nem.

#7: Szeretek filmeket nézni, és kényelemben. És tudom irigyek mindig is lesznek.

2016. márc. 25. 20:45
 10/14 A kérdező kommentje:
#8: Full HD Led TV (LG)
2016. márc. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!