Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nyiltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nyiltan megmutatta a nuniját egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen osztálytársam de fizetni kellett érte egy doboz cigit :D
2016. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Az araboknak meg szokták, igaz nem önszántukból... :S
2016. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem történt még ilyen a bolygón.
2016. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én a dokimnak szoktam. Tök nyíltan. De ő ezzel a sok butával ellentétben ő mindig 100%-ban hasznos válaszokat ad.
2016. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oviban anno tapasztaltam ilyet.
2016. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nyíltan megmutattam a férjemnek. Sőt, minden nap megmutatom neki bármikor... Ezen kívül csak a nőgyógyásznak. De neki már csak elvétve...és nem szivesen.
2016. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hunkurunkvirág ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, de sehol nincs ilyen lány. Ugyanis a biológia órán tanultakkal ellentétben, még mindig a gólya hozza a gyereket! Remélem tudtam segíteni az élet eme nagy kérdésében!
2016. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!