Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy ez miatt vége lesz a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Párom megy ki fél évre óceán járó hajóra. Utána itthon lesz 2-3 hónapot és utána megint megy ki. Meséltem a munkahelyemen, családtagoknak, barátoknak és miért mondja azt mindenki, hogy biztos rámegy a kapcsolatunk?! :( Hinni akarok (hiszek is) abba, hogy ez igaz szerelem és kitartunk egymás mellett. Viszont így nehéz hogy mondogatja mindenki körülöttem hogy biztos szét megyünk :( nagyon nehéz. Valakinek esetleg hasonló? 7 éve vagyunk együtt a párommal. Válaszokat köszönöm előre.
2016. márc. 26. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
100% hogy félre fog kúrni a hajón. Főleg hogy téged már megunt a 7 év alatt.
2016. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek az elsővel.
2016. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%

#1 és #2! Ti hogy lehettek ekkora negatív taplók?Attól,hogy a ti szerelmi életetek egy szarrakás, más még élhet boldog és hosszantartó párkapcsolatban.

Kérdező:hogyha tényleg megbíztok egymásban, akkor semmi baj nem lehet:)

2016. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem is találkoztok addig?

Nem lesz könnyű... Most nem azt mondom, hogy mindenképpen megcsalás lesz a vége, de el lehet hidegülni. Éltem már távkapcsolatban (Svájc-Bp), havonta egyszer tudtunk falálkozni, volt skype, tényleg mindig utaztunk, ha megtehettük, stb. de így is nehéz volt. Nem amiatt mondom, hogy másra vágytam volna, csak rosszul viseltem, hogy alig vagyunk együtt. Nekünk nem jött össze, de nektek kitartást!

2016. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Az én távkapcsolatomban 3 év után kezdődtek a gondok - még 3 évig kellett volna kibírni, és azt hiszem, akkor adtuk fel lélekben, mert még nagyon nem láttuk a végét.

Nehéz, de egyáltalán nem lehetetlen.

Aki meg egy fél évig sem bír hűséges maradni, azért nem is kár.

Az meg végképp ne befolyásoljon, mit gondolnak mások. Sokan nem elég erősek a távkapcsolathoz, az ilyen emberek általában nem szeretik beismerni, hogy igenis, tud ez is működni, csak nekik nem menne... Mintha ez valami "verseny lenne". Még ha valaki alkatilag alkalmas is rá, akkor is lehet, hogy az egyik emberrel működik, a másikkal nem, mert mások az érzelmi alapok és más az élethelyzet.

2016. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek,szétmentek.Itt az a probléma,hogy 7 év után miért is egyedül megy?Hét év után már közös jövő,együttélés a minimum.Ez már valaminek az oka,hogy elmegy.Miért nem mész te is?
2016. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MZ.per.X ***** válasza:
79%

Elsülhet jól is, rosszul is.


Tényleg az a legnagyobb baj, hogy simán elhidegülnek ennyi idő alatt az emberek egymástól. Főleg hogy teljesen más, mint személyesen beszélni, folyton gép előtt kell ülni, vagy csak telefonálni lehet, nincs személyes kontaktus.


Ami még necces szerintem, hogy ő teljesen új dolgokat ismer meg, világot lát, új környezet, új ismerősök, te meg maradsz itthon. És egy idő után kialakul az, hogy teljesen külön életet éltek, és nem lesz miről beszélni, vagyis lesz miről, de nem tudjátok igazán átélni a másik sztoriját.


Persze nem törvényszerű semmi, meg fél év nem a világ vége, de ha többször is ez lesz, az tönkreteszi a kapcsolatot.

2016. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem gyakorlatilag egy kapcsolatom se bírt ki 2-3 évnél többet, pedig csak 2 hetekre, ritkán 1-2 hónapra utaztam el. 5 élettársi kapcsolatom ment tönkre így, de a munkatársaim 90%-a is elvált vagy nőtlen volt, és a nősök sem tűntek túl boldognak. 1% esélyt azért adok nektek.
2016. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cartilago válasza:
46%
Sajnos hajón másképp mennek a dolgok, mint itthon. Ott úgy érzed bármit megtehetsz, hiszen nem ismer senki. Hogy kibírd a 12-18 órás munkanapokat szünet nélkül sajnos olyan dolgokat is megteszel, amit itthon nem. Még a legszerelmesebbek sem bírták egy kontraktnál tovább..sajnos. ez nem azt jelenti, hogy vége van a kapcsolatotoknak, de nem fog tudni ezután itthon és veled maradni, mert ahhoz hogy ezt kibírja rettentő sokat változik...
2016. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Felev alatt hiaba beszelgettek (mar amennyi ideje esetleg lesz ott beszelgetni - kb. semennyi, mert orul majd hogy el, fekszik es lelegzik csondben), egyszeruen mire visszajon elidegenedtek a masiktol, es mire ujra megszokjatok mar kezdodik is elolrol. 7 ev utan mar inkabb kozos lakas, alberlet, kozos terveket kene megoldani. De az hogy penzert elidegenedtek egymastol, az nem fog megoldani semmit. Annyi kulfoldi munka van amihez nem kell tonkretennetek egy latszolag mukodo kapcsolatot.
2016. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!