Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nők miért buknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért buknak az "egzotikus" pasikra?

Figyelt kérdés
Arab,feka,zsidó,cigó,...
2016. márc. 26. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Mert elterjedt az a népszerű hit, hogy ami magyar/dolgos/normális/elérhető, az rossz.

Hallottad valaha is azt, hogy a magyar pasi "jó"?

A feminista kohorsz hamarosan, amolyan félvigyor keretében, azt fogja erre írni, hogy hát miért mondaná bárki, ha nem igaz.

Persze a kis gyomruk, ami azonnal felismeri szagról az általánosító nőgyűlöletet, valamiért ezt a fajta általánosítást meg beveszi.

Ki érti ezt?

2016. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Én a felsoroltakra egyáltalán nem bukom, a zsidókon kívül a többi egyenesen taszít szexuálisan. A zsidókkal meg semmi bajom, de nem is bír plusz vonzerővel, ha valaki az, őket fel se ismeri az ember ránézésre :D
2016. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én inkább az északi típusra bukom. Világos haj, bőr, szem...

Most vagy nem vagyok magyar nő, vagy az elméleted hibás.

2016. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Titusztitusz ***** válasza:
Inkább jobb lett volna úgy fogalmazni hogy "némelyik" magyar nő...Azért én ismerek sok olyan magyar hölgyet, aki hányingert kap alapbol az álltalad felsorolt kategóriáktol...A többi meg? Inkább hagyjuk őket...
2016. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyikre sem bukom. BRRR.
2016. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
én biztos nem
2016. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

A csajok 2 tipusra vágynak:


1.Néger, arab, cigány szerű gizda "jájdejóvádzsok" figura.

2.Gizda ázsiai vagy kockafejű német/skandináv.


És így ennyi. Magyaroknak takarodó. Aki nem bír fekete/szőke hajú vagy égszínkék/zöld szemű lenni annak GTFO, a fekete is csak a kisebbségnek van elnézve.

2016. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#3


[link]

2016. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 VirágésBence ***** válasza:
a férfiak is buknak az "egzotikus" nőkre és a külföldi nők is buknak más nemzetiségekre, mert az új és más mindig érdekes.
2016. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyikre se bukom innen... sot. Sosem jarnek sem arabbal, sem cigannyal, de feketevel sem nagyon. A zsido pedig egy vallasi felekezet kovetoje, s mint ilyen nincs az arcara irva, hogy o zsido. Atlag magyar is lehet zsido, csakhogy tudd...

Az hogy jelenleg is kulfoldi parom van, annak koszonheto hogy en is az o orszagaban eltem, igy az o nemzetisegevel talalkoztam, nem magyarral. Magyarral mar azert nem lennek egyutt mert egyreszt egy orszagban sem elnenk (szerencsere), masreszt pedig nem tetszik es mar nem is kivanok visszakerulni abba a mentalitasba, ami ott van. Voltak magyar kapcsolataim, de hamar elegem lett az oket korullengo pesszimizmusbol, meg onsorsrontasbol.

2016. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!