Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek ekkora különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek ekkora különbséget a nagyon vékonyak és az annyira nem is kövérek között?

Figyelt kérdés

Rengeteg alkalom van mikor mindkettő ugyanolyan egészségtelenül és ugyanannyit kajál - a különbség annyi, hogy a nagyon vékonynak "jó a genetikája" és nem tud hízni semmitől (gondolom ti is láttatok/hallottatok már ilyenről). Mégis... Nem kellene jobbnak lenniük a kövérkés figuráknál (nem a masszív +130 kg-sakra gondolok hanem akiken van egy +10-15 kg) mégis sokszor még ideológia is van gyártva hozzá miért választja mindenki a nagyon vékonyt. Mert a kövér az "igénytelen" meg "nem tud parancsolni a pofájának" - aha, ez így szép lenne, ha igaz lenne! De nem az. Van hogy 2 figura pont ugyanaúgy étkezik és ugyanakkor, a mozgásuk is megegyező mértékű. Az egyik 0 kg-t szed fel a másik 5kg-t. Miért? Mert "más az anyagcseréje" vagy ilyesmi. Ezzel nem lenne baj, de amikor a szépségről van szó 99,9% a nagyon vékonyt (kilátszó bordák, kiálló gége) fogja választani és a dagadékot kigúnyolják. 10szer annyi munkába kerül neki olyannak lenni mint a nagyon vékony és még akkor is csak "na erőlködj csak dagadék"-szerű beszólásokat kap.


Ez nem egy kicsit unfair?



2016. márc. 30. 12:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A szépekkel nincs bajod?Nem gondolod úgy,hogy ők is igazságtalanul szépek,mert nem kellett tenniük érte semmit?
2016. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez általánosítás, és nem is így van.


Rajtam van felesleg (kb. 5-10 kiló), de gyakran bókolnak nekem, stb., és pl. van egy barátnőm, aki az istennek nem tud hízni (szintén mozgásszegény életmódot él mint én), és nem igazán tud pasit fogni.


De ugyanúgy van olyan haverom, aki csak a nagyon vékony lányokra bukik, még sokszor a tőlem vékonyabbakra is azt mondja, hogy neki az már túl dagadt.


Embere válogatja szerintem, aki meg egészségtelen és amiatt sovány, azon látszik is, úgyhogy azért az ember fel tudja mérni szerintem.

2016. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igazából a nők maguknak generálják ezeket a bélyegeket. Ha zavarja az adott illetőt, h van rajta felesleg, hát dolgozzon csak rajta, "szabad" országban élünk, vagymi.

Hogy a párválasztásnál hátrány lenne? Aligha.

Hogy nem néznek meg az utcán annyian? Szomorú, de ha ez boldogít, valamit tenni kell az ügy érdekében.

26/F

2016. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A szépek tettek érte általában.


Ahogy az izmosak is.


De mikor ugyanolyan éltvitel mellett valaki tök vékony és ajnározzák érte érdemtelenül az nem túl fair, mikor azt aki mindig hízik és emiatt a diétának van alárendelve + sport fasorba se veszik, mert az "nem ér".

2016. márc. 30. 12:48
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Csak a surmó gondolkodásúak tesznek ilyet, főleg a pasik között. Rendkívül gyengék azok érzelmi intelligencia szempontjából, akik ennyirer befolyásolhatóak az olcsó amcsi média által, mert hát az diktálja nekünk ezt is, tolja a szánkban minél agresszívabban.

Te, mint nő azonnal gyomláld azokat a férfiakat, akik ennyire kritizálnak és egy percre se reméld, hogy változni fognak. Saját tapasztalatból mondom, hogy ne foglalkozz velük, nem szabad nekik megfelelni, mert akkor 1000 másik olyan fiktív hibát talál benned, amellyel piszkálni fog. Ezek surmók is, de betegek is.

2016. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Most nem nőkről van szó amúgy...
2016. márc. 30. 12:48
 7/26 anonim ***** válasza:
22%

Senki sem fog jól kinézni a semmitől.

Kemény munkával, diétával lehet izmokat építeni, alakot formálni.

Nők esetében még talán szerencsésebb a vékonyság, mint a plusz kilók, de a férfiaknál egyáltalán nem vonzó ha valaki vékony. Tudom, tapasztalom. Sokszor mondták már rám, hogy "úristen milyen vékony vagy" , hamarabb kötnek belém a csövesek is.

SZerintem fogyni jóval egyszerűbb, mint hízni. Az utóbbi nekem pl lehetetlen.

2016. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#7


De ha meg kövér vagy srácként akkor hallgathatod, hogy "dagadék, zsíragy" stb. és egy csaj sem áll szóba veled.

2016. márc. 30. 12:56
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Na jó, nem lehetetlen, de nincs heti 50ezrem kajára, hogy porokat és minőségi kajákat vegyek + edzőterembe járjak.
2016. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noren1989 ***** válasza:
Kérdező: az élet nem fair. Vannak szebbek, okosabbak, intelligensebbek, magasabb érzelmi intelligenciával bíró egyének. Van, akinek előnye, van akinek hátránya származik ezekből. Próbálj a pozitivumokra koncentrálni.
2016. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!