Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz előjel? Hagyjam? Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz előjel? Hagyjam? Vélemény?

Figyelt kérdés

Ismerkedési szakaszban vagyunk lassan 1 hónapja, neten beszélgetünk, de nem egész nap. Nem találkoztunk még személyesen. Vártam, hogy mikor hív el, fel is hozta a témát, elmondta megkedvelt és szeretne találkozni majd velem. Másabb pasi, mert nem rohant le neten hanem szépne lassan közelített a témára, dícsér is, utalgatott rá, hogy szerncsés férfi lesz aki a barátom lehet. Pár jelet én is küldtem azért, hogy lássa, hogy én is szeretnék közelebbről is megismerkedni, mert megkedveltem. Viszont 3 napja elég fura. Nem igazán keresi a társaságomat, nem igazán bőbeszédű se. Elfogadom, hogy elfoglalt csak mégis olyan fura. Kezdem azt érezni, hogy már nem akar találkozni. Most azt találtam ki, hogy megvárom míg ő keres.

Vagy mi a véleményetek? Ez rossz előjel? Kicsit hanyagoljam?


2016. márc. 30. 18:20
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Biztos talált egy csajt, aki közelebb van.
2016. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy városban lakunk
2016. márc. 30. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már ezeket a nyomorék gyerekes játszmákat... nem kell hanyagolni, meg "megvárni, hogy ő keressen", ez akkora baromság, hogy nem igaz...! (Ha tizenéves vagy, akkor bocsi, nálatok még belefér... de majd fel kell nőni, és normális, őszinte emberi kapcsolatokat kialakítani ;)) Ha keresni akarod, akkor keresd, ha beszélni akarsz vele, akkor beszélj vele. Pont. És tedd meg magatoknak azt a szívességet, hogy nem próbálsz az ő fejével gondolkodni, hanem meghagyod neki.

Szóval. Én keresném, sőt, durvábbat mondok: megírnám neki, hogy figyu, az a helyzet, hogy kezdem úgy érezni, hogy már nem is akarsz találkozni. Jól érzem, vagy csak túl elfoglalt vagy ahhoz, hogy többet tudj velem "lenni"? Jaaa, értem, akkor jó, köszi, hogy megnyugtattál, amúgy mizu?

2016. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!