Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverotok csaja ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverotok csaja ilyeneket mond, mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Két részből áll a dolog.


A haverunk, jó barátunk összejött egy nála 7évvel fiatalabb lánnyal, (ő 24, mi 24 és 25 évesek vagyunk a barátommal, már 2,5 éve vagyunk együtt) ezzel nem is lett volna gond, hisz az előző is 18 volt. Na de pár dupla randi után a barátunknak mondta, hogy örülne, ha nem sminkelném ki magam annyira amikor találkozunk és pl nem magassarkúban mennék, mert hogy ő rosszul érzi magát így, a barátnői is máshogy öltöznek, hogy ne érezze rosszul magát!

Szerintem egy randira egy szolid smink, korrektor, pirosító és kevés szemhéjfesték és szempillaspirál nem az a kategória hogy hú, valamint egy bokacsizma sem túlzás. Valamint minden szombaton a fiúkkal megyünk (én már 2,5éve a barátommal) az edzőterembe. Hogy mi lenne ha nem olyan feszülős nadrágba jönnék(sima edző nadrág)?!

Őszintén megmondtam, hogy ne akarjon ilyesmibe beleszólni, hiába vagyok alacsonyabb nála, nem egy korcsoport vagyunk, nem vagyok a barátnője, ez nem módi, főleg nem ha pl mi fizetjük a mozit vagy kaját, arról nem tehetek hogy ő 75kg, mert nem sportol és nem sminkelheti magát mert nem engedik otthon, én megszenvedtem munka mellett a alakomért és nem volt sose ilyen gondom, hogy nem engedik a szüleim, ezt neki kell megvívni, azt veszek fel amit akarok. Ha nem érzi jól magát, tegyen ellene, ilyen a világ! Kb sírva fakadt hogy őt mindenki bántja!


Másik, hogy dohányzik, erősen, dupla randin a moziból kiment mert már nem bírja ki, kajálni mentünk elkezdte a bandát siettetni hogy ő cigizni akar. Mi 3an nem dohányzunk abszolút, a haverunk azt akarja hogy leszokjon.Ez nálatok okoznak gondot baráti társaságban?

A fogain is meglátszik, rohad az első 4. Eljöttek velünk bevásárolni és bementünk a fogkefés/fogkrémes részre és elkezdett szenvedni, hogy úristen, hogy vagyunk képesek ennyi pénzt kiadni ilyesmire, ő erre nem lenne képes?! Ekkor az előzőkből kiindulva (1000ftos cigit szív és a haverunk fizeti mióta együtt vannak) reflexből rávágtam hogy Látszik is... Nem vette a lapot, de úgy gondoltam, hogy a korábbiak után megérdemli.


És ezek ellenére is gond nélkül akarja szervezni a dupla randikat.


2016. márc. 30. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát, megértem hogyha a lány nem szimpatikus, bár én meg az olyanoktól is falramászok, mint te hogy cicanadrág-szerűen tapadó naci amiből minden látszik, meg kihívó öltözködés... a két véglet vagytok, nem csoda, hogy nem jöttök ki.
2016. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem minek idegesíteni magad a dolgokon, és belemenni a kicsinyes vitákba.
2016. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tettem bele a kérdésbe a képeket, de mégis kell, mert pont nem a kihívó kategória vagyok.

Ilyen edző nadrágom van: [link] a terembe lógó nadrágba nem tudok meglenni, de nem is átlátszó cicanadrág, ami mindent mutat. Kb mindenki ilyet hord. Hétköznap nem hordok cicanadrágot amúgy sem.

Amiben ő látott, az farmer és ez a csizma pontosan: [link]

A smink randikon meg [link] szempillaspirál és korrektor.


A haverunk azóta teljesen pártatlan és nem tudja mit tegyen amúgy, mert az én barátom is felháborodott és nem nagyon akar így 4esben randizni, ő a cigi miatt is ki van.

2016. márc. 30. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges vele foglalkoznod, nem vagytok hasonlóak, nem egy világ vagytok és kész.

Ő vessen magára, hogy a te életedbe bele akar szólni, de te ne szólogass be szerintem neki, hagyd rá, még ha te másképp is gondolod, magadban pedig bármit gondolhatsz. Így talán békességben meglehettek egymás mellett :-)

2016. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, alpári egy nő lehet :D
2016. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Minek ez a 4-es randi? A haver szereti, nyelje le egyedül a primitív asszonya hülyeségeit.
2016. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, hogy mit veszel fel és mit kensz magadra. :D Én simán figyelmen kívül hagynám a nyavalygásait.
2016. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar sminkelni, vagy nőiesen öltözködni az szíve joga, de ezt tőleg elvárni... Hát nem tudom, kinek képzeli magát. Én a helyedben egyszerűen nem mennék vele duplarandira (bár én amúgy sem).
2016. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem tetszik neki,mert csinosabban öltözködsz nála és irigy.Milyen jogon szól bele abba,hogy ki hogy öltözködik?Nagyon primitív,buta csaj lehet,ne foglalkozz vele.Felnőtt nő vagy,úgy öltözködsz,ahogy akarsz.
2016. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kiosztanám a csajt, hogy azt veszek fel, amit akarok, és úgy nézek ki, ahogy nekem megfelel, és ha ez nem tetszik neki, akkor lehet hazasétálni. Miből gondolja, hogy az lesz, amit ő akar!?

Ez egy hisztis kislány, akit sért, hogy egy tramplinak látszik melletted, azért akar rajtad változtatni.

Esetleg szedj is fel 30 kg pluszt, hogy ne érezze magát melletted dagadtnak!?


Bocs ha nyers voltam, de nekem szabad. ;)

Rajtam is van felesleg, alacsony is vagyok, de letojom mit vesznek fel a barátnőim. Nem irigykedek. Arra figyelek, hogy rajtam olyan ruha legyen, amiben jól érzem magam. Pont.


Ezt a csajt meg tegyétek helyre. Nehogy már egy összeszokott, felnőtt baráti társaság pattogjon egy taknyos kedve szerint!? Mi az hogy siessetek a kajálással, mert ő cigizne!?


A rohadó fog meg... Hogy is mondjam... Le a kalappal a haverod előtt, ha meg tudja csókolni.

Egyébként vele közölném, hogy hármasban szívesen csinálok programot, de vagy állítsa le a kiscsajt, vagy hanyagolja a társaságot. Ilyen formában nem akarsz több duplarandit.

2016. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!